V Barber Shopu Praha z mužů dělají gentlemany!

Rate this post

Že gentlemani vymírají? Tak bychom měly zajistit, aby se tak nedělo, nemyslíte, milé dámy? Jak? Svou troškou do mlýna přispějete, objednáte-li svého syna, vnuka, přítele nebo manžela do tradičního barber shopu.

Že nejsme v Anglii? To sice ne, ale i v Čechách na tradiční barber shopy narazíte. Barbershopy, v nichž z chlapců a mužů nedělají chlapy, ale gentlemany. Voňavé, hladce oholené a s perfektním sestřihem. Jeden z nich s příznačným názvem Barber´s wife (na internetu hledejte pod odkazem Barber Shop Praha) najdete v Nákupním centru Metropole Zličín!

Contents

Prvotřídní péče o kštici i plnovous

Barber´s wife se o muže postarají se vším všudy. Tedy o jeho kštici, jíž dopřejí perfektní sestřih dle posledních trendů, ale i o tvář, kterou mu oholí tradiční břitvou. Na tu totiž, jak vám potvrdí každý holič, není. Holení břitvou je precizní a výsledkem je opravdu hladká tvář. Zbavená i odumřelých kožních buněk. Pokud se to tedy s břitvou umí. A v Barber´s wife to umí, tím si můžete být jisti. A nejenom s břitvou!

Po všech stránkách gentlemanem

Pro zakladatelku salonu, Žanetu Kaiserovou je péče o muže více než prací vášní. Z řemeslného pohledu samozřejmě. Do své práce se zamilovala v tradičním anglickém salonu The Legends, v němž se vracela do dob, kdy muži byli gentlemany po všech stránkách. A ona by takové muže ráda i u nás v Čechách. Tak založila salon, v němž se muži těmito gentlemany stávají. Alespoň od pohledu. Gentlemanské chování bude už na nich samotných.

Jedna návštěva nestačí

Co to obnáší stát se gentlemanem? Alespoň po vizuální stránce? Gentlemanům není lhostejný jejich vzhled. Pečují o své vlasy, vousy a plnovousy. Pravidelně! Jedna návštěva salonu totiž nestačí. Opakovaná ovšem dokáže divy. Pravidelná údržba obnáší udržování délky, tvaru, barvy i zdraví nejenom vlasů, ale i vousů a plnovousů. A používání k tomu určené kosmetiky. Jinými slovy stejně jako si dámy měsíc co měsíc dopřávají návštěvu kosmetického salonu, muži by měli zavítat do svého barber shopu.

Káva? Ne, whisky!

Myslíte si, že by se váš partner, manžel, kamarád sám neobjednal? Tak mu trošku pomozte a pořiďte mu přímo voucher. Věřte, že bude nadšený. Návštěva Barber Shopu Praha je pro může zážitkem. Který je navíc okořeněný sklenkou piva, rumu či whisky. Tyto nápoje se tu totiž, je-li o ně ze strany klienta zájem, podávají místo kávy!

Vyberte si svého holiče

A pro samotnou proceduru, ať již se bude jednat o holení či sestřih, si dokonce budou moci vybrat kadeřníka či holiče, který se mu bude věnovat. Profily jednotlivých kadeřníků a holičů jsou k dispozici přímo na stránkách barber shopu (barberswife.cz). Kadeřníků a holičů pravidelně školených a vyznajících se v posledních trendech a samozřejmě používajících tu nejkvalitnější kosmetiku. Ještě váháte? Neměli byste!

Podobné články...