Vybavení obchodu. Skříňky nebo regály?

Rate this post

Přemýšlíte, zda si do svého obchodu pořídit skříňky, nebo vám budou více vyhovovat regály? Podíváme se na výhody a nevýhody jednotlivých řešení.

Contents

Pevnost a velká míra možného zatížení jsou benefity regálů

Regály jsou ideální možnost právě pro prostory obchodů. Vyznačují se vysokou pevností a odolným materiálem, který udrží jakýkoliv typ zboží. Do regálů pohodlně umístíte nejen objemné, ale také drobné zboží. Nemusíte se přitom bát malé stability, regály jsou pro zatížení přímo navrženy.

Skřínky jsou zase výborné pro obslužný kovoobchod

Skříňky jsou skvělou možností, která se hodí do prodejny bez samoobsluhy. Například pro prodej šroubů a dalších spojovacích prvků jsou skříňky a šuplíky skvělé. Vše je uzavřeno a jednoduše se do skříněk a šuplíků ukládají také nově navezené produkty.

Regály nabízí dobrý přehled pro zákazníka

Pokud máte samoobslužnou prodejnu, je dobré, aby váš zákazník ihned po příchodu viděl množství zboží, které nabízíte. Regály jsou zde skvělým řešením, protože klient na zboží vidí z jakéhokoliv místa v obchodě. Mnohdy si tak nakoupí i mnohem více, než co měl původně v plánu. V případě samoobslužného prodeje není třeba zakývat široký sortiment zboží, který máte ke koupi.

Skřínky jsou výborné pro rychlý nákup živnostníků

Zatímco skříňky a šuplíky se hodí pro uskladnění specifického typu zboží, jako je například gumové těsnění, spojovací prvky nebo potřeby pro jednotlivé profese, regály nabízejí klientům možnost nakoupit i další zboží. Pokud tedy cílíte na živnostníky, kteří k vám přijíždějí pro konkrétní věci, je nasnadě pořízení skříněk. Ale je třeba pamatovat na to, že se i v tomto případě ochudíte o možné další nákupy. Když totiž svým zákazníkům ukážete i další produkty, mnohdy je to vybídne ke koupi.

Regály i skříňky se do provozoven hodí. Každé z těchto řešení se hodí pro jiný účel. I v provozovnách, kde si podnikatelé jezdí pro specifické výrobky, je ale vhodné ukázat i další produkty, které nabízíte.

Podobné články...