Vybavte svou domácnost parádním textilem. Co vám nesmí chybět?

Rate this post

Chystáte se právě na stěhování, rekonstrukci, nebo dokonce výstavbu nového domova? Pak se nenechte zavalit ohromným množstvím náročných úkolů – myslete i na důležité detaily. Mezi ně patří i textil. Jaké položky budete rozhodně potřebovat?

Začněte u oken

Ze všeho nejdříve budete muset vyřešit záclony. Právě ty slouží jako velmi výrazný designový prvek, který dokáže každou místnost proměnit k nepoznání.

V případě skromnějších místností zvolte raději hotové záclony s menšími vzory. Ty totiž dokážou opticky zvětšit každý interiér. Chcete-li vybavit velké místnosti, spíše si pořiďte produkty s většími vzory.

Nezapomínejte ani na závěsy. Ty by měly barevně ladit s nábytkem, stěnami i podlahami (ideálně o pár odstínů tmavší/světlejší). Své uplatnění najdou hlavně ve večerních hodinách. Když je venku tma a uvnitř se svítí, záclony vás opravdu neochrání před zvídavými pohledy sousedů. Neprůhledný závěs ano.

Parádní povlečení

Velmi důležitou součástí úspěchu je i povlečení. Raději si trochu připlaťte a vyberte si kvalitní látky s vyšší hustotou. Ty vám vydrží mnohem déle. Některé „dražší“ materiály navíc mají antialergenní účinky, takže potěší všechny astmatiky, děti či jinak citlivé jedince. Zaměřte se na látky, které dobře odvádí teplo od těla. Přece jen brzy začnou horké letní noci.

Chcete sehnat veškerý bytový textil rychle a bez zbytečného objíždění všech kamenných prodejen v celém širém okolí? V takovém případě si raději otevřete internetové stránky populárních dodavatelů ze společnosti Dante.cz.

V přehledných kategoriích si budete moci vybrat ze stovek a stovek ověřených druhů textilu – od záclon, povlečení až po župany, předložky do koupelny, ubrusy a další produkty. A co víc, můžete si užít časté slevové akce.

Podobné články...