Výběr brokera je klíčový – zkušenost s Globtrex.com

5/5 - (6 votes)

Pokud si právě vybíráte z brokerských společností, které jsou na trhu, je třeba vědět, jak se od sebe tyto společnosti odlišují. Vsaďte na ty zkušené, které fungují již mnoho let. Brokerský dům Globtrex.com patří mezi ty nejlepší, které lze využívat i v České republice. Skupinu tvoří velmi zkušení, profesionální obchodníci, investoři a experti na technologie. Tato značka poskytuje vynikající zázemí nováčkům i expertům. Demo účet lze založit bezplatně. Je velmi dobře propracovaný a připraví vás dokonale na reálné obchodování.

Globtrex.com a Coverdeal Holdings Limited

Broker Globtrex.com je obchodní značka patřící do zavedené společnosti Coverdeal Holdings Limited. Ta vlastní veškeré licence potřebné pro poskytování vybraných investičních služeb. Spadá pod kyperskou komisi pro cenné papíry, CySEC a řídí se Směrnicí o trzích finančních instrumentů Evropské unie, MiFID. Obchodování přes jejich účty a platformy je velmi dobře zabezpečeno. Globtrex.com oceníte podpůrné vzdělávací materiály i skvělou klientskou podporu. Obchodovat lze i v českém jazyce. Vybrat si můžete mnoho burz a trhů z celého světa. Stále přibývají nové země a objem obchodů trvale roste.

Globtrex.com a jeho produkty

Přes Globtrex.com lze obchodovat již od 100 eur, takže je dostatek času si vše vyzkoušet a minimálně riskovat. Pokud patříte mezi nováčky, obchodování si vyzkoušejte pomocí demo účtu, který lze založit zdarma. Získáte zkušenosti a pak vám půjde obchodování mnohem snadněji. Využít můžete vzdělávací kurzy, e-booky a instruktážní videa, která vám pomohou na začátku i při pokročilém obchodování. Osvojíte si nové strategie a proniknete do tajů psychologie chování zkušených obchodníků. Naučíte se, jak rozpoznat případná rizika. Obchodovat lze pomocí mikro účtu, standardního účtu a později i VIP účtu vybaveného mnoha pokročilými funkcemi.

 

Podobné články...