Vybíráme firmu pro BOZP a PO

Rate this post

Co musí být ve firmě vyřešené? Musí být vyřešené zejména BOZP a PO. Bezpečnost práce a požární ochrana jsou zákonné povinnosti, které podnikatelé nesmí dávat stranou. Musí je mít vyřešené, kdyby tak nebylo a zaťukala by na dveře firmy neohlášená kontrola ze státní správy, bylo by najednou opravdu veselo – bohužel v ne tak pozitivním slova smyslu, v jakém to možná vyzní. Kontrola ze státní správy totiž může podnikatelům, jež nemají vyřešené BOZP a PO, udělit obrovskou pokutu, která se může vyšplhat až do výše několika set tisíc korun. Pokuty se týkají nejen velkých podnikatelů a firem, ale také drobných živnostníků, kteří tedy taky musí být v pozoru.

Pokud nemáte na řešení bezpečnosti práce a požární ochrany čas, doporučujeme využít služby firmy, která se na BOZP a PO zaměřuje. Je jí firma Extéria a jako jedna z mála firem se pyšní většinovým kladným hodnocením.

Rozhodujte se dle hodnocení klientů

Díky internetu jsou lidé poměrně sdílní. Rádi chválí, ale na druhou stranu také rádi kritizují společnosti, ať už se jedná o služby, gastronomii nebo kavárnu, s nimiž se dostali do styku. Firma Extéria má také celou řadu hodnocení, je však skvělé, že většina hodnocení je pozitivní.

Pokud se tedy rozhodujete dle hodnocení, přečtete si reference a recenze, které jsou plné zkušeností stálých nebo bývalých klientů.

Co je v recenzích vyzdvihováno?

Vypíchnout můžeme zejména nízké ceny, které jsou v porovnání na trhu vůbec jedny z nejnižších. Nemají však žádný dopad na kvalitu poskytovaných služeb. Z referencí je možné zjistit, že profesionálně přistupují odborníci ke všem klientům, nezávisle na tom, jestli se jedná o velkého podnikatele nebo o malého živnostníka.

Také se pozitivně hodnotí telefonická podpora, na kterou je podle všeho možné se dovolat v poměrně krátkém čase, ne-li ihned. Nesmíme zapomenout ani na to, že se neplatí nic navíc či že je možné v případě potřeby navštívit jakoukoli pobočku firmy, nemusíte navštěvovat zrovna tu, u které byla spolupráce sjednána.

Podobné články...