Vydejte se na pořádnou jízdu s českou hrou Bikers Gang 27

Rate this post
3d render illustration. Laptop with slot machine and gold coins. Casino online games concept. Isolated white background

Je vám blízký motorkářský styl? Máte rádi hraní s možností výhry? Spojte obojí a užijte si pořádnou zábavu. Online casina představují pohodlnou a oblíbenou alternativu k těm  kamenným a najdete v nich jak klasické české hry, tak také vymazlené novinky.

Kde si můžete zahrát české hry?

České hry patří mezi nejoblíbenější, a to nejen na českém trhu, ale sklízí úspěchy i v zahraničí. České online automaty nabízí všechna online casina, která oficiálně působí na českém trhu. Najdete je tedy v online casinu Fortuna, Synottip, Apollo Games, Forbes i Magic Planet. Proto, aby se mohly pyšnit nálepkou český automat, musí splňovat jednu podmínku: na jejich vývoji se musí podílet společnosti pocházející z České republiky. Mezi přední české vývojáře patří Synot, Apollo Games, E-gaming a také třeba BigWin Games, od kterého vzešel právě zmíněný Biker Gang 27. Pojďme si tuto hru pro opravdové drsňáky trochu přiblížit.

Bikers Gang 27 zblízka

Není to tak dávno, co motorkářský gang vtrhnul do online casin a vyvolal v nich pořádný rozruch. Pokud jste ještě tuto hru nevyzkoušeli, je na to ten správný čas. Hra Bikers Gang 27 nabízí možnosti zajímavých výher, ale zároveň přináší velkou porci zábavy v doprovodu drsné hudby. Staňte se i vy na chvíli ostříleným potetovaným týpkem s šátkem na hlavě a vydejte se díky této hře až na Route 66.

Na hracím poli 3×3 je ukryto 27 criss-cross výherních linií. 3 stejné obrázky v některé z řad  znamenají vítezný spin. Kromě klasických karetních symbolů tu najdete také stylovou vlajku s lebkou, nablýskaný chopper nebo značku slavné silnice Route 66. Za 3 choppery máte možnost získat 20 až 100násobek sázky a 3 bonusové symboly Route 66 vás vezmou do bonusové hry s oblíbenými Free Spiny.

Tak už na nic nečekejte, nakopněte harleye a vydejte se na parádní jízdu, při které vás budou doprovázet rockové i metalové zvukové efekty.

Podobné články...