Vyplatí se hubnoucí kurz Břicháče Toma?

Rate this post

Ženy i muži, kterým se nedaří zhubnout, do hubnutí často investují nemalé peníze. Nechávají si sestavit jídelníček na míru, platí si krabičkové diety, kupují si zázračné přípravky na hubnutí. V drtivé většině případů jde o vyhozené peníze, pokud člověk vůbec zhubne, častokrát se dostaví jo-jo efekt a kila jdou zpět nahoru. Vyplatí se tedy investovat do nějakého online kurzu?

Břicháč Tom je mezi těmi, kdo se snaží zhubnout, poměrně známý. Tomáš Kosačík je jejich hrdinou, podařilo se mu totiž zhubnout ze 107 na 76 kg, a to bez hladovění. Stejným způsobem mohou zhubnout i jiní, Břicháč Tom se jim snaží poradit.

Online kurz o hubnutí vás naučí to nejdůležitější

Jíst do konce života krabičkovou dietu nebo se stravovat do puntíku podle plánu, který vám někdo sestavil, je neudržitelné. Pokud investujete do online kurzu Břicháče Toma, získáte něco jiného – znalosti. V kurzu se dozvíte, jak nastartovat hubnutí, po čem se nejvíce přibírá, co jíst v jakou část dne, jak mlsat bez výčitek a jakým způsobem si váhu udržet.

Nutno podotknout, že hubnutí podle Břicháče Toma není až tolik omezující, jak by se dalo čekat. Nebudete si vážit jídlo ani zapisovat kalorie, nestanete se posedlí jídlem.

Smysluplná a jednoduše pochopitelná videa

Lidé, kteří si kurz zaplatili, si chválí zejména smysluplné podání informací. Nečekejte odborné termíny, Břicháč Tom vysvětluje smysluplně a lidsky. Naučí vás základním principům a nakopne vás, abyste co nejdříve začali.

Břicháč Tom má dále své kuchařky, které si lidé také velmi pochvalují. Možná by bylo fajn právě od nového roku začít jíst jinak, lépe.

Recenze si online kurz pochvalují

Zajímají-li vás podrobnosti, podívejte se například na Ecoblog, kde vyšla velká recenze online kurzu Břicháče Toma. Případně je možné si pročíst přímo recenze na Kurzyproradost.cz, kde se dá kurz rovněž zakoupit. Ke zhlédnutí tam jsou i ukázková videa. Nejlepší představu si tedy uděláte, pokud se podíváte na tyto ukázky. Pak se sami rozhodnete, zda se taková investice vyplatí. Drtivá většina lidí tvrdí, že ano.

Podobné články...