Zaplo

Rate this post

Stačí si otevřít noviny, zapnout internet, stejně jako je možné se podívat na televizi a bude tam reklama na Zaplo. To jasně ukazuje, že tento poskytovatel není nijak malý a tak patří mezi známé hráče na našem trhu. Navíc je členem mezinárodní finanční skupiny, které nabízí stejný typ půjček i v řadě jiných zemí. Zaplo půjčka je dnes charakterizována jako úvěr, který řadíme do skupiny mikropůjček. Tedy snadno dostupný, s jednorázovým splacením. Rozhodně ale není jakkoliv obyčejný, jelikož klientům dokáže nabídnout celou řadu výhod.

Contents

Úrokové sazby

Zaplo půjčka má k dispozici hned dva druhy úrokových sazeb. Ta první je příznivější a díky tomu můžeme dokonce říci i to, že je Zaplo půjčka tou nejvýhodnější, která je na trhu k dispozici. To proto, že je nulová. Neplatí se ani úrok jako takový, stejně jako je nulové i RPSN. Půjčka je však omezena tím, že ji získá pouze klient, který si u této společnosti bere svou první půjčku. A to ještě ve výši a splatnosti, na kterou se tato konkrétní akce přímo vztahuje.

Klasický úrok, který je účtován běžným klientům, už je celkem vysoká. Zaplo plně zapadá do svého segmentu, kde platí, že při vracení půjčky je nutné počítat s tím, že se suma i o několik desítek procent navýší. To při plné splatnosti může znamenat, že z každé tisícikoruny je účtováno i 300 Kč navíc. I zde ale Zaplo může ukázat výhody, kdy svým klientům přináší během roku různé slevy na úrocích, které mohou být i stoprocentní.

Charakteristika půjčky

Mikropůjčka se vším, co k tomu patří, takto přesně může být Zaplo půjčka charakterizována. Základem je nabídka menších částek pro nové klienty a větších částek pro ty stávající. S nimi je spojena nutnost jednorázového splacení, nebo možnost využít prodloužení splatnosti. Samotná žádost je realizována online, díky čemuž klienti přesně vidí, kolik peněz si berou, stejně jako si zvolí, na jak dlouho to bude, a dále nechybí ani informace o tom, kolik bude třeba splácet. Možnosti půjčky jsou takové:

  • Výše dostupné částky: 1 000 – 25 000 Kč
  • Splatnost: 7 – 30 kalendářních dní
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Podmínky půjčky

Nebankovní půjčky jsou obecně spojeny s jednoduchým získáním. Mikropůjčky, kam patří i Zaplo, toto jenom potvrzují. Proto má tento úvěr celkem vysokou schvalovatelnost. Ten se mimo jiné odráží jak v celkem jednoduchých podmínkách, tak i na částečně automatizovaném procesu schválení. Když jde o hlavní věci, které musí každý žadatel splňovat, potom se jedná o tuto trojici:

  • Nutnost bydlet v České republice
  • Povinnost plnoletosti
  • Tuzemské státní občanství

I když může být při schválení nahlíženo také do registrů, neznamená to nutně, že by byl záznam spojený se zamítnutím žádosti. Zaplo zde postupuje individuálně a běžnější záznamy zde rozhodně nevadí. Co alem problém je, to je situace, kdy klient nemá vlastní účet a vlastní mobilní číslo. Nemůže tak dojít k potvrzení smlouvy, stejně jako nemůže dojít ani k tomu, že budou odeslány peníze – není totiž kam.

Rychlost vyřízení

Mikropůjčky obecně jsou unikátní hlavně tím, že rychlost vyřízení mají tu nejlepší, v porovnání s ostatními úvěrovými produkty na trhu. A Zaplo to jenom potvrzuje. Pokud se podíváme na nejlepší možný čas, tak ho počítáme na minuty. Tak dlouho trvá schválení především u stálých klientů. U nových se tento čas může prodloužit, a to vlivem nutnosti provést prvotní prověření. Ani zde ale není nutné počítat s tím, že by se na vyřízení čekalo dlouhé dny. Nahrává tomu i fakt, že vše je vyřízeno vzdáleně, tedy online.

Shrnutí

Známé jméno na poli mikropůjček, které má svým klientům co nabídnout. Zaplo zaujme jak rozsahem částek, tak i svou velikostí a transparentním a férovým přístupem. Úroky jsou standardně vyšší, ale je zde i možnost první půjčky zdarma. Vyřízení proběhne online, a to i do několika minut. U nových klientů je však nutné počítat s dobou o něco delší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...