Jaké banky nabízejí internetové bankovnictví? – 2. část

Rate this post

Možností, kde si můžete otevřít účet, abyste měli k dispozici internetové bankovnictví, je celá řada. První část našeho přehledu máme za námi. Jelikož jsme rozhodně nestihli zmapovat všechny banky v naší zemi, musíme pokračovat výčtem dalších, kde lze mít účet, který lze ovládat pomocí počítače, ale třeba i mobilu, nebo i tabletu.

Contents

Unicreditbank internetové bankovnictví

Banka, která není zase až tak známá, což však neznamená, že by svým klientům neměla co nabídnout, pokud mluvíme o úvěrových produktech, nebo o účtech. A právě k nim se váže i fakt, že Unicreditbank internetové bankovnictví je také jedním ze standardních produktů, které v nabídce této banky rozhodně nechybí. Zatímco ostatní banky mají většinou jeden konkrétní systém pro všechny své klienty, zde je to rozděleno, podle náročnosti klientů, ale i podle toho, z jakého zařízení chtějí svůj účet ovládat. K dispozici tak je:

  • Online banking – pro většinu klientů
  • Smart banking – pro uživatele přenosných zařízení
  • BusunessNET – internetové bankovnictví pro nejnáročnější

Equabank internetové bankovnictví

Internetové bankovnictví lze využívat i v mobilu

Internetové bankovnictví lze využívat i v mobilu

Sice malá banka, ale to neznamená, že by nedokázala nabídnout to, co klienti žádají. Když se podíváme na to, co nabídne právě Equabank internetové bankovnictví, je třeba říci, že jsou to klasické, ale i inovativní věci. Samozřejmostí je možnost bezplatného využívání, kdykoliv a odkudkoliv. Samozřejmostí je také to, že si můžete být jisti i moderním rozhraním, které je jak graficky přívětivé, tak na první pohled určitě zaujme i snadným intuitivním ovládáním. I když jde o banku menší, není důvod obávat se toho, že by měla problém s bezpečností. I ta je na vysoké úrovni. Pokud budou samotní klienti dodržovat hlavní zásady bezpečnosti na internetu, tato varianta rozhodně nezklame.

ING Konto internetové bankovnictví

Čím začít? Rozhodně tou nejdůležitější zprávou. Kdo v minulosti používal ING Konto internetové bankovnictví, ten byl možná zklamán z toho, že mu nevyhovovalo v mnoha ohledech. I proto se banka rozhodla pro jeden z nejdůležitějších kroků, kterým je modernizace inbternetbankingu. Nové tak už vyhovuje mnohem lépe současným potřebám. To proto, že všechny požadované informace lze mít velmi snadno po ruce, stejně jako není problém spravovat jednotlivé možnosti, které se vážou nejenom k bankovnímu účtu. Zajímavostí j také to, že bankovnictví necílí jenom na ty, kteří chtějí ovládat svůj bankovní účet. K dispozici je také přehled jednotlivých investičních fondů, u kterých nechybí jak veškeré informace, tak i možnosti a přehledy spojené s aktivním investováním.

Airbank internetové bankovnictví přihlášení

Malá a moderní banka, která jasně ukazuje, že pobočky jsou přežitkem, jelikož mnoho věcí je možné vyřídit online. Pokud je Airbank internetové bankovnictví přihlášení něčím zajímavé, tak hlavně tím, že nabídne i něco navíc, než je tomu u běžných bank. Pochopitelně nechybí všechny běžné úkony, které od něho každý klient očekává. A co je ona přidaná hodnota, která je nesmírně zajímavá? Jedná se o to, že se jedná o platformu, v rámci které jer možné mít vše jednoduše pod jednou střechou. Na domovské obrazovce samotného internetového bankovnictví tak klient vidí vše, co má u banky aktivní. Jedná se třeba o:

  • Běžné a spořicí účty
  • Půjčky a hypotéky
  • Pojistné produkty

U této banky musíme zmínit i zajímavost, která je spojena s tím, že účet si lze založit i z pohodlí domova. Díky tomu není nutné banku navštívit třeba ani na samotném začátku.

Internetové bankovnictví Creditas

I když jde o banku, kterou dnes řadíme mezi takovou, která nemá zase až tolik klientů, musíme ji také zmínit, aby byl náš přehled kompletní. Proto je internetové bankovnictví Creditas posledním příkladem v přehledu těch bankovních domů, které umožní jednoduchou správu účtu. I zde samozřejmě s jistotou toho, že to může být realizováno kdykoliv a také odkudkoliv. Pokud jde o zajímavé unikáty, rozhodně potěší celkový přehled, který lze mít. Nejenom, že lze na domovských obrazovkách zobrazovat klasické běžné účty, neb o také spořicí účty. Je možné zde zobrazovat třeba i sloučené účty někoho z rodiny – třeba manžela, nebo manželky. Pokud fungují jako společné, je možné je snadno ovládat z jednoho místa.

Chcete používat internetové bankovnictví? Myslete na bezpečnost

Přehled možností jsme uzavřeli. Na závěr dodejme, že pokud plánujete ovládat svůj účet tímto způsobem, je třeba hledět také na bezpečnost. Samotné banky se pochopitelně snaží, aby byla na maximální úrovni. A to jak samotnými postupy při přihlašování, tak třeba i šifrováním, nebo také odesíláním potvrzovacích SMS zpráv. Část úkolu, který je spojený s celkovou bezpečností, je ale i na každém klientovi. Primárně by měl hlídat svůj mobilní telefon, stejně jako je třeba i to, aby hlídal i své přihlašovací údaje. Dále nezapomínejme na to, že je třeba mít také stále aktuální počítač. Tedy aktualizovaný prohlížeč a samotný operační systém. Opomíjet nelze ani existenci antivirového programu. I toto jsou zásady, pomocí kterých lze docílit právě toho, že internetové bankovnictví bude dobrým pomocníkem a nevzniknou zde obavy z toho, že by snad mohlo být zneužito.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...