Jak vypadají ty nejlepší půjčky online?

Rate this post

Segment půjček je velmi bohatý na různé možnosti. Jaké se dostávají do popředí? Zcela jistě se jedná o půjčky online. Také nad nimi přemýšlíte a říkáte si, že by vám tato půjčka nebankovní přišla vhod? Pokud ano, je dobré se zaměřit na porovnání toho, jak by měly vypadat ty nejlepší. Protože je nabídka na našem trhu opravdu bohatá, nedá se říci, že by u všech poskytovatelů byly všechny výhody standardem.

Contents

Půjčky online by měly být vyřízeny bez papírování

To by měl být první požadavek toho, kdo si o peníze bude žádat. Jelikož se jedná o půjčky online, tak se nepředpokládá, že budou spojeny s papírováním. Jak je na tom realita? Trochu jinde. Někteří poskytovatelé sice lákají, ale když si lidé žádají poprvé, nevyhnou se nutnosti podepsat smluvní dokumentaci. U některých poskytovatelů až tak složitě, že musí na pobočku a podepsat dokument osobně. U jiných to jde jednodušeji, a to:

  • Vytištěním a zasláním zpět
  • Elektronickým podpisem
  • Prostřednictvím kurýra

Když se ale zaměřujeme na půjčky online, mělo by být prioritou hlavně to, že žádná smlouva nebude potřeba. Tedy že bude mít jenom elektronickou podobu a její odsouhlasení proběhne třeba stisknutím určitého tlačítka, nebo přepsáním SMS kódu.

Půjčka online by měla nabídnout rychlé vyřízení

Ty nejlepší půjčky online vyřídíte za pár minut, a z domova

Ty nejlepší půjčky online vyřídíte za pár minut, a z domova

Dále nezapomínejme také na rychlost vyřízení. U některých poskytovatelů toto opravdu není žádným problémem. To proto, že půjčka online může být vyřízena třeba i do několika desítek minut. To je skutečně ideální, nejlepší stav. Který poskytovatel půjčky se k tomuto přiblíží, ten rozhodně splňuje podmínky samotné ideální půjčky a toho, jak by měla vypadat. Nutno také přidat informaci o tom, že daný rychlost vyřízení by neměla být závislá na dni nebo hodině, kdy si klient požádá. To proto, že právě možnost internetové žádosti přímo vybízí k tomu, že si žadatelé mohou o finance říci v jakýkoliv den v týdnu, a také v jakoukoliv denní, nebo i noční hodinu.

Online půjčky by se měly zaměřit i na rychlé doručení peněz

Lehce to souvisí i se samotným vyřízením. Výše jsme však popsali spíše interní proces, který je spojený hlavně s tím, aby došlo k tomu, že nebude zdržován samotný proces schválení. Jakmile je u konce a půjčka je vyhodnocena pozitivně, může na řadu přijít jiná věc. A to rychlost zaslání peněz. Zde už může hrozit riziko toho, že se na peníze bude čekat. Z jakého důvodu? Problém může být v mezibankovním převodu. Když se peníze posílají mezi různými bankami, může vše trvat až 24 hodin. A to už je doba, která je na online půjčky dlouhá. A to navíc mluvíme o ideálním stavu. Lhůta se může i prodloužit, pokud:

  • Jsou peníze odeslány pozdě večer
  • Je následující den víkend
  • Pokud je následující den svátek

Na první pohled se může zdát, že toto poskytovatelé nijak neovlivní. Není to ale až tak úplná pravda. Ovlivnit to mohou. Jak? Stačí, když budou mít několik bankovních účtů u různých bank. Poté budou peníze odesílat v rámci stejné banky. A to trvá pár vteřin, bez ohledu na den a čas.

Správné půjčky online ihned na účet non stop by neměly vyžadovat ověření

S čím je dnes dané ověření spojeno? Je to pochopeně nutnost zaslat korunovou částku na účet samotného poskytovatele. Zde se totiž objeví stejný problém, který jsme popsali výše. Právě mezibankovní převod může vše výrazně prodloužit, i když všechny ostatní procesy jsou nastaveny správně, jak mají. Relativně dobrou cestou tak může být nabídka více účtů, ale ani zde není možné mít stoprocentní jistotu, že se u některých klientů neobjeví problém. Proto by ty nejlepší půjčky online ihned na účet non stop neměly dané ověření vyžadovat. Je řada jiných způsobů ověření klienta a jak je vidět, mnohé nebankovní společnosti s tím nemají problém.

Rychlé půjčky bez doložení příjmu a nahlížení do registru online musí být výhodné

Nejlepší půjčka je pochopitelně také ta, která je na trhu nejvýhodnější. To je jasný a neoddiskutovatelný fakt. Jsou někteří lidé, kteří si myslí, že toho nemohou rychlé půjčky bez doložení příjmu a nahlížení do registru online. A to proto, že jsou celkem benevolentní, což si musí jasně kompenzovat na úrokových sazbách. Jak je ale na současném trhu jasně vidět, jsou poskytovatelé, u kterých se o výhodnost být nemusíte. První jsou tací, kde je měsíční úrok skutečně v řádech jednotek procent. Nelze ale o ukázku jedinou, jelikož zapomínat nelze ani na ty poskytovatele, kde je dostupná první půjčka zdarma. Když ji splatíte včas, skutečně to znamená, že nezaplatíte ani jednu jedinou korunu navíc. To je jasná ukázka dokonalé výhodnosti.

Půjčky bez doložení příjmu online ihned by měly být transparentní

Poslední, na co se podíváme, je transparentnost. V tomto ohledu musíme říci, že s tím mnoho poskytovatelů zase až takový problém nemá. Když se totiž podíváme na současnou nabídku, tak s transparentností jasně souvisí hlavně to, že si lze na internetu pohodlně a přehledně zvolit, jak bude taková půjčka vypadat. V praxi to znamená, že si lze vybrat jak samotnou přesnou výši splátky, tak i délku splácení. Ti správní poskytovatelé hned ukážou, jak velké jsou úrokové sazby a RPSN, a hlavně to, jak velkou sumu bude nutné vrátit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...