Komu se vyplatí používat srovnávač povinného ručení? V podstatě každému

Rate this post

Pojistka označovaná jako povinné ručení má svá pozitiva, stejně jako má svá negativa. Kladem je rozhodně to, že když způsobíte nehodu, tak za vás pojišťovna škodu uhradí. Proto neotálejte, využijte srovnávač povinného ručení a pojistku si sjednejte. Hradí totiž škody:

  • Na autě ostatních účastníků
  • Na jiném majetku
  • Na zdraví

Negativem daného pojištění je to, že je povinné. Kdo má motorový dopravní prostředek, ten musí počítat s tím, že si musí pojištění odpovědnosti z provozu vozidla neboli povinné ručení sjednat. Ideálním nástrojem je v tomto směru srovnávač povinného ručení. A komu se vyplatí ho používat?

Contents

Tomu, kdo hledá jenom informace

Srovnávač povinného ručení pomůže tomu, kdo chce ušetřit

Srovnávač povinného ručení pomůže tomu, kdo chce ušetřit

Když je srovnávač povinného ručení využíván, nemusí to nutně znamenat, že chcete pojistku uzavřít. Pokud chcete jenom získat informace, rozhodně vám ho doporučíme používat. Jedná se nejenom o nástroj, který je nezávislý a zahrnuje všechno pojišťovny na trhu. Jedná se také o nástroj, který je nezávazný. To, že si vyhledáte, co potřebujete, není nutně spojeno s tím, že si musíte pojištění také sjednat. Jde tedy o pomůcku pro toho, kdo chce jenom získat prvotní info.

Srovnávač povinného ručení pomůže k nejnižší ceně

Pokud právě vy nechcete v rámci své pojistky platit více, než je nezbytně nutné, tak si buďte jisti tím, že spadáte do kategorie těch lidí, pro které je srovnávač povinného ručení ideálním nástrojem. Jaký je totiž jeho úkol? Už to lehce vyplývá z jeho názvu. Jeho hlavním úkolem je srovnat si povinné pojištění auta a tak najít na trhu takové, které bude cenově nejvýhodnější. To lze učinit jednoduše online. Zjistíte tak, která pojišťovna je nejlevnější a kolik u ní povinné ručení vyjde. Mnohdy budete překvapeni, jelikož výjimkou není to, že se ceny liší i o několik tisíc korun ročně.

Povinné ručení kalkulačka pomůže k pojistce, která vám bude vyhovovat

Jistě to velmi dobře znáte. Co máme na mysli? Situaci spojenou s tím, když cokoliv sjednáváte osobně. V takové chvíli totiž není nic výjimečného, že vás bude zástupce pojišťovny tlačit do takového produktu, která nabídne co nejvíce doplňků, který bude drahý a ze kterého bude mít větší provize. Je celkem jasné, že toto není ani příjemné, a pokud nedokážete vzdorovat, tak to není příliš výhodné. Proto povinné ručení kalkulačka je nástrojem, který se hodí tomu, kdo chce mít vše ve svých rukách. Tedy konkrétně tomu, kdo si chce sám zvolit, jak bude jeho pojistka vypadat. Co lze například ovlivnit:

  • Výši pojistných limitů
  • Různé připojištění
  • Asistenční a jiné služby

Výsledkem je pojistka takový, kterou chcete mít. A to podle toho, jak jezdíte. A ne podle toho, jak chtěl zástupce pojišťovny.

Povinné ručení srovnání je dostupné online

Pro koho je tedy vhodné? Logicky pro každého, kdo nechce kvůli pojistce kamkoliv chodit. Důvod je celkem jasný. Je to úspora času, ale i peněz. Jenom si představte nutnost cesty do místa, kde je pobočka. Následně cesta k ní. A zde ještě čekání, než na vás přijde řada. Mohou to být desítky minium, ale i hodiny vašeho času, který je možné využít smysluplně. A právě zde přijde vhod internetové povinné ručení srovnání. Tu pravou pojistku vyberete nejenom z pohodlí vašeho domova, a to v čase, který bude maximálně vyhovovat právě vám. Také nelze zapomenout to, že ji vyberete velmi rychle. Obvykle nemusí výběr a sjednání pojistky trvat více času, než několik minut. K tomu všemu přidejme informaci o tom, že k tomu nemusí být použitý jenom váš počítač, nebo třeba váš notebook. Dnes není problém vše zvládnout i z tabletu nebo mobilu, díky mobilní aplikaci, které mají konkrétní pojišťovny nabízející pojištění právě tohoto typu.

Známé epojištění povinné ručení nabídne i možnost online srovnání

Možných míst, kde je možné si pojistku vyhledat a sestavit, je celá řada. Pokud jde o jednu z nejznámějších, tak nesmíme zapomínat na známé epojištění povinné ručení. A to, stejně jako řada konkurentů přichází i s možností toho, že si svou pojistku sjednáte a uzavřete pohodlně online. Komu toto může přijít vhod? Logicky tomu, kdo nemá rád složitou administrativu a kdo hledá také maximální možnou jednoduchost. Celý postup je velmi jednoduchý a dá se říci, že ho zvládne každý. Stačí jenom porovnat ceny pojistek a vybrat si tu, která bude tou nejlepší. Potom už stačí vyplnit jenom údaje o autě, nebo také údaje o osobě, která pojistku sjednává. Následně je vygenerována smlouva, která se potvrdí. A co následuje? Zaplacení, a to třeba pomocí karty. Vygenerovanou zelenou kartu stačí vytisknout a vozit ve voze do doby, než přijde originál. Jednoduché, rychlé a vlastně pro každého.

Povinné ručení 2018 může přinášet změny v cenách

Pro koho je srovnávač povinného ručení také dobrou volbou? A kdo se bez něho rozhodně neobejde? Ten, kdo chce vědět, jaké přineslo povinné ručení 2018 změny. Pokud tuto pojistku již máte, jistě chcete každý rok platit co nejméně. Co ale platilo v době sjednání vaší smlouvy, to rozhodně nemusí platit v tuto chvíli. To je dobré mít na paměti. Proto je povinné ručení kalkulačka určená i pro toho, kdo chce zjistit, jaké proběhly změny v cenách. A to jak proto, že je možné udělat si obrázek o konkrétním vývoj a změně, tak i proto, že by měl být hlavním cílem přechod k jiné, levnější pojišťovně.

Podobné články...