Chcete lépe bydlet? Poradíme vám, jaká půjčka na rekonstrukci jen tou nejlepší

Rate this post

Rozhodli jste se, že konečně zlepšíte své bydlení? Je jedno, zda se jedná o byt, nebo se jedná o váš dům. Důležité je, že chcete rekonstruovat. Pokud na to nemáte své finanční prostředky, není třeba zoufat. Možným řešením je hypotéka, nebo ještě lépe půjčka na rekonstrukci. To proto, že spadá do kategorie účelových spotřebitelských úvěrů. Díky tomu není nutné ručit při jejím získávání nemovitostí.

Na trhu je dnes celá řada poskytovatelů, kteří s ní přicházejí. Pokud nevíte, kterého vybrat, dáme vám několik rad. Uvidíte, že zvolit tu nejlepší není tak těžké, pokud máte alespoň orientační přehled o současných možnostech, které na trhu jsou.

Contents

Kam pro to nejlepší? Toto je ideální půjčka na rekonstrukci domu

Chcete financovat svou rekonstrukci skutečně co možná nejvýhodněji? Potom se zajímejte o produkt, kterým je Rychloúvěr na lepší bydlení. Nenabídne ho banka jako taková, jelikož ho nabídne Modrá pyramida. Ta nenabízí jenom stavební spoření, ale i možnost půjčky. A její půjčka na rekonstrukci domu skutečně vychází nejlépe. Za jakých podmínek? A co očekávat? Rozhodně budete velmi příjemně překvapeni. Toto jsou základní parametry možné poptávané půjčky:

  • Získat lze až 700 000 korun
  • Splácet lze v rozmezí 60 – 180 kalendářních měsíců
  • Úroková sazba začíná na hodnotě 3,49 procenta

Další nejvýhodnější půjčka na rekonstrukci je opět v bankovním segmentu

Půjčka na rekonstrukci by měla nabídnout nízký úrok a vysoké sumy

Půjčka na rekonstrukci by měla nabídnout nízký úrok a vysoké sumy

Ještě stále se budeme držet v bankovním segmentu. Ten jen obecně považován za ten nejlepší a druhá nejvýhodnější půjčka na rekonstrukci to jenom potvrzuje. Která je ta banka, do které bystě měli pro danou půjčku zavítat? Je to Raiffeisen bank. Ta poslední dobou ukazuje, že rozhodně má čím zaujmout. Příkladem není jenom výše dostupné částky, která může být až 700 000 Kč, které bude možné splácet v rozmezí 36 – 120 kalendářních měsíců. Co je dále velkým plusem, to je samozřejmě úroková sazba. Ta startuje na hodnotě 4,59 procenta. Pokud na tuto sazbu dosáhnete, buďte si jisti tím, že bude vaše přestavba velmi výhodná.

Nejlevnější půjčka na rekonstrukci může být i u nových bank

Ani těch se nemusíte obávat. To proto, že to jsou právě nové banky, které se většinou snaží zaujmout žadatele tím, že nabídnou pro ně zajímavé produkty. A to jak s ohledem na nízkou úrokovou sazbu, tak třeba i s ohledem na to, kolik peněz je možné získat. Typickým příkladem je Sberbank, která ač u nás působí jako nová banka, má za sebou silné zázemí. A co může vám jako žadatelům přinést? Úrokovou sazbu začínající na hodnotě 4,8 procenta. Dále přinese splatnost, která začíná na lhůtě dvanácti a končí na termínu 96 měsíců. A jak je to s částkou? Ta velmi překvapí, jelikož je celý jeden milion korun. I nejlevnější půjčka na rekonstrukci může být v takové výši.

Kde je dále nejvýhodnější půjčka na rekonstrukci?

Možná budete až překvapeni z toho, jaká možnost aktuálně vychází jako ta nejlepší. Je to dáno tím, že mapujeme jenom účelové půjčky. Tedy takové, které můžeme skutečně nazvat jako půjčka na rekonstrukci. V tomto směru budete jistě překvapeni, jelikož nejlepší nabídku dnes můžete získat u nebankovní společnosti. Produkt nese označení Úvěr na rekonstrukci a přichází s ním nebankovní společnost Cofidis. Ta je dlouhodobě specialistou právě na segment účelových půjček a v tomto případě to jenom potvrzuje. Pokud se podíváme na hlavní charakteristiku, je taková:

  • Výše dostupné částky: Až 500 000 Kč
  • Splatnost: 12 – 84 kalendářních měsíců
  • Úroková sazba od: 5,89 procent

Jelikož se jedná o nebankovní společnost, rozhodně potěší i to, že proces žádosti a vyřízení není zase až tak komplikovaný. Dále vás rozhodně potěší i fakt spojený s tím, že je s tímto úvěrem uváděna i celkem vysoká schvalovatelnost. To je plus pro žadatele, kteří nemají úplně ideální bonitu.

Kdo dále nabídne půjčky na rekonstrukci?

Pokračujeme dále. Tentokrát je to Česká spořitelna, která má u nás celkem dobrou tradici. I to je důvod, že může být pro mnohé dobrou volbou. Nejde ale po důvod jediný. Zaujme také úroková sazba, která činí 5,9 procenta. Pokud si říkáte, že jsou i výhodnější možnosti, je dobré připomenout, že v tomto případě je plusem i celková charakteristika. Nejenom, že můžete získat již zmíněný milion, který se hodí na náročnější přestavby. Opomenout nelze ani celkem dobrou dobu splatnosti, která je u této sumy dobrým krokem. Nejkratší je sice doba jednoho roku, ale pokud jde o dobu nejdelší, tak je možné zvolit splatnost v celkové dálce 144 kalendářních měsíců. To je v přepočtu přesně 12 let.

Jaká je další výhodná půjčka na rekonstrukci bytu?

Jdeme na představení další možnosti. Tentokrát se už budeme moci držet v segmentu, kterým je bankovní půjčka. Pokud ho máte raději, a to hlavně pro řadu jistot, doporučujme jít jasnou cestou. Výhodná půjčka na rekonstrukci bytu je totiž dostupná i u naší největší banky, která na trhu existuje. Je jí Česká spořitelna a jejím lákadlem je hlavně dostupnost poboček, a v dnešní době i celkem snadné vyřízení.

Půjčka je označená jako Účelový úvěr na rekonstrukci a jeho hlavní charakteristikou je hlavně to, že nabídne celkem vysokou sumu. Je to částka ve výši 700 000 korun českých. Této maximální sumě odpovídá i splatnost. Peníze je možné získat i na celých deset let, díky čemuž výrazně snížíte svou měsíční splátku. A jak je to s výhodností této půjčky? Úroková sazba startuje na hodnotě 3,49 procenta.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...