Nejlepší bankovní půjčka podle parametrů. Jakou vybrat, když máte jasno o charakteristice

Rate this post

Jedno z hlavních pravidel, pokud je vaším cílem získat půjčku, je rozhodně to, že byste už v samotném počátku měli vědět, jak bude právě vaše půjčka vypadat. Je tedy vhodné mít jasno o tom, jakou bude mít charakteristiku. Samozřejmostí by mělo být i to, že to budou P2P půjčky, nebo bankovní půjčka. Pokud máte orientačně jasno v tom, jak by měla vypadat, podívejte se společně s námi na aktuální nabídku. Zmapovali jsme pro vás trh a tak vám můžeme přesně poradit, které bankovní půjčky vám budou vyhovovat s ohledem na jednotlivé parametry.

Chcete, aby nabídla bankovní půjčka spíše menší sumu?

Pokud se mluví o možnosti získat jenom menší sumu peněz, tak řada lidí doporučuje takzvané mikropůjčky. Zde už ale mluvíme o segmentu nebankovním, a pokud nenatrefíte na možnost, kterou je půjčka zdarma, tak tato varianta nepatří mezi nejvýhodnější. Proto je dobré říci, že menší sumy může nabídnout také bankovní půjčka. Stačí jenom vědět, u jakého bankovního domu si požádat.

Nejlepší bankovní půjčka je dostupná hlavně u menších bank

Nejlepší bankovní půjčka je dostupná hlavně u menších bank

Jednou z nejlepších možností je určitě AirBank, která jasně ukazuje, nakolik je pokrokovou a zajímavou bankou. To proto, že její spotřebitelská půjčka startuje už na sumě 5 000 Kč. A to s možností klasického měsíčního splácení. Hned na druhém místě se nachází další z malých bank, kterou je Equa Bank. I zde máte možnost vzít si sumu už ve výši jenom 5 000 korun českých. Na třetím místě je mPůjčka, která je úvěrovým produktem známé mBank. Zde sice počáteční suma startuje na hodnotě 10 000 Kč, ale i tak můžeme stále mluvit o tom, že se jedná o malou částku.

Jak na to, pokud má půjčka bankovní nabídnout statisíce?

Co v případě, kdy je vaším cílem získat vyšší sumu peněz? Tedy konkrétně statisíce? V takovém případě není problém jít v podstatě do jakékoliv banky a nebudete zklamáni. Pokud se podíváme na to, co jakákoliv spotřebitelská půjčka bankovní nabídne, tak to jsou právě částky, které jsou ve výši několika desítek a stovek tisíců korun. V tomto ohledu doslova nelze říci, že by vám některá z bank nevyhovovala. A tak můžete volit čistě podle vašich preferencí. A to ať už se jedná o skutečně jakékoliv.

Hodit se vám bude i srovnávač nejlevnější bankovní půjčky

Jdeme na další z důležitých věcí. A to je výhodnost půjčky. Zaměříme se na hodnotu, kterou nyní nebude RPSN, ale právě úroková sazba. I když nemáte orientační přehled o tom, jak je na trhu z hlediska úrokových sazeb, je celkem pochopitelné, že budete chtít docílit jedné jasné věci. A to takové, aby byl úvěr co možná nejvýhodnější. V takových případech vám pomůže srovnávač nejlevnější bankovní půjčky. Pokud nechcete ztrácet čas, stačí se podívat na naše aktuální zjištění. Kdo je tedy nejvýhodnější?

  • Sberbank
  • Air bank
  • Raiffeisen Bank

Pokud se rozhodnete jít do jakékoliv z této trojice bank, rozhodně chybu neuděláte. V prvním případě vás čeká takzvaná Férová půjčka, která nabídne úrok od hodnoty 4,8 procenta. Na druhém místě je Air bank půjčka s úrokem od 4,9 procent. Stejnou výši úrokové sazby vám potom dokáže nabídnout i třetí banka. Pokud na ni budete chtít dosáhnout, doporučujeme vyhledat úvěr, který nese označení jako Rychlá půjčka.

Vyberte si z porovnání bankovních půjček ty, které lze splácet delší dobu

Jedním z poměrně důležitých parametrů, pokud mluvíme o půjčkách, je rozhodně i to, že je třeba myslet na výši splátky. A to v tom směru, že by z vaší strany neměl být se splácením jakýkoliv problém. Toho lze nejlépe docílit tak, že si z porovnání bankovních půjček najdete takové, u kterých je doba splácení delší. I u vyšší sumy tak může dojít k tomu, že rozložením do delšího období nebude splátka tak zatěžující. Je toto i vaše strategie? Pokud ano, budou se vám hodin informace o tom, které banky vyjdou nejlépe. My doporučíme tuto dvojici.

  • Moneta Money Bank
  • Česká spořitelna

Proč právě tyto banky? Jelikož u nich není problémem rozložit si splácení až na 120 kalendářních měsíců. Dobře na tom jsou ale i banky jiné. U řady ostatních není problém vzít si půjčku na dobu 96 kalendářních měsíců. Pokud se podíváme na ty větší, umožní to Raiffeisen Bank, ČSOB a Komerční banky. Pokud vás zajímají spíše ty menší, můžete zamířit k dvojici, kterou jsme tu už zmínili. Jedná se o banky Sberbank a Air Bank.

Chcete, aby to byla nejlevnější bankovní půjčka na cokoliv?

Co je také jeden z parametrů, který můžete jako žadatelé zohlednit? Rozhodně jde o možnost konkrétního využití finančních prostředků. Tedy spíše o možnost nekonkrétního využití. Pokud je vaším cílem neúčelová nejlevnější bankovní půjčka, potom máte jistotu, že můžete jít do kterékoliv banky. A nejenom pro kontokorent. Neúčelové spotřebitelské půjčky dnes jasně dominují a tak s takovým úvěrem nebudete mít problém kdekoliv. Jde o základní nabídku každé banky.

Výhody daných půjček jsou jasné. Je jenom na vás samotných, na co bude tato bankovní půjčka využita. Nejenom, že to nebudete muset nikomu říkat, nebo to uvádět v žádosti. Také si můžete být jisti, že dostanete požadované peníze, se kterými lze nakládat jakkoliv. Na rozdíl od účelových úvěrových produktů totiž nebude třeba dokládat různé faktury, účtenky, smlouvy a cokoliv jiného, co může být mnohdy spojeno i s uvolněním dalších financí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...