Existuje domácí práce bez poplatků a podvodů? A jak ji najít?

Rate this post

Bez práce nejsou koláče. Toto je heslo, které platilo a zcela pochopitelně i nadále platí. Kromě klasického zaměstnání lidé hledají i další možnosti. A jednou z takových je třeba i domácí práce bez poplatků a podvodů. Pokud ji také hledáte, a to jako přivýdělek, nebo lehčí práci oproti vaší současné, podívejte se s námi na to, zda něco takového vůbec existuje. Nutno říci, že v této oblasti je celkem mnoho podvodných inzerátů a tak pokud máme radit o penězích, musíme se zaměřit nejenom na to, jak je vydělat, ale také na to, jak je nevyhodit oknem. A toto je celkem dobrý příklad právě situace číslo dvě.

Contents

Jak najít domácí práce bez poplatků a podvodů? Hledejte klasický byznys

Nechceme nutně říci, že by se nedalo pracovat doma. Takové možnosti opravdu existují. Zároveň ale dodejme, že domácí práce bez poplatků a podvodů je mnohdy skutečně nabízena podvodníky. A na ty je třeba dát velký pozor. Co byste tedy měli hledat, pokud vám jde o možnost pracovat doma? Něco, co je spojováno s klasickým byznysem, kde někdo potřebuje jenom určitý typ výpomoci. Mezi řadu možností dnes patří třeba:

  • Plnění eshopů či práce pro slevové portály
  • Služby virtuálních asistentek
  • Nenáročná online administrativa

Práce doma ale může zahrnovat mnoho dalších odvětví, kde však už je nutné mít určité znalosti a dovednosti. Jde třeba o programování, grafiku, nebo tvorbu webových stránek. Toto je také příklad toho, že domácí práce bez poplatků a podvodů opravdu existuje. Je už ale spojována s oblastí podnikání.

Je to skutečně práce na doma bez poplatků?

To poznáte poměrně snadno ze samotného inzerátu. Jak a podle čeho? Pokud se jedná o klasický inzerát, kde někdo opravdu hledá standardní výpomoc na něco, na co nemá čas a co lze realizovat z domu, tak to poznáte podle toho, že nic neschovává. To znamená, že je zde jasně uvedeno, kdo práci nabízí, včetně názvu firmy, osoby, a telefonních kontaktů. Je také stručně shrnuto to, co můžete dělat – čeho se to týká, co byste měli umět a na jak dlouho daná práce je.

A jak poznáte, že to práce na doma bez poplatků není a bude třeba jeho uhrazení pomkocí rychlé platby? Daný inzerát je v podstatě přesným opakem toho, co jsme výše uvedli. Bude charakteristický hlavně tím, že zde nebude moc kontaktů ani identifikačních prvků zadavatele. A pokud půjde o popis práce, tak zde budou spíše orientační věci, které budou založeny i na tom, že mají několik společných znaků. A to je:

  • Práce úplně pro každého
  • Na libovolný počet hodin
  • S jistotou vysokého výdělku

Mnohé domácí práce bez poplatků se skrývají za MLM

Narazit můžete ještě na jednu skupinu inzerátů, za kterými se mohou ukrývat právě domácí práce bez poplatků a podvodů. O jaké typy inzerátů se jedná? Hlavně o ty, které lákají do různých MLM systémů. Co se pod nimi dá představit? Jedná se o zkratku pro multi-level-marketing a některé jsou skutečně založeny na tom, že je to domácí práce bez poplatků. Pokud stále netušíte, o co jde, tak se podívejte na značku Avon a známé Avon Lady. Přesně takto to funguje, a to v tom ideálním případě.

Domácí práce bez podvodů a poplatků je těžké najít

Domácí práce bez podvodů a poplatků je těžké najít

Daných firem v segmentu MLM však je celá řada a rozhodně je nutné říci, že princip dané práce je založený na hledání oveček takzvaně „pod sebe“. Mnohdy i kvůli startovním balíčkům. Mluví se tedy o tom, že poplatky nejsou účtovány, ale v praxi dochází k tomu, že zaplatíte.

Práce na doma bez poplatků kompletace se mnohdy firmám ani nevyplatí

Našli jste takové inzeráty? Potom si na ně dejte pozor. Pokud si myslíte, že práce na doma bez poplatků kompletace je pro mnoho firem cestou, jak mohou sami ušetřit, tak musím říci, že je tomu přesně naopak. Tedy až na jeden příklad – jde o lokální firmu, která nabízí tuto formu brigády, kdy si na pobočce věci na kompletaci vyzvednete a v termínu je odevzdáte – a vyzvednete další. Toto skutečně fungovat může, jelikož jde stále o lokální byznys, jenom s tou změnou, že místo pracoviště je konkrétní domov brigádníka.

Když ale očekáváte, že by snad firma své nekompletní produkty posílala přes celou republiku a poté je očekávalas zpátky na své adrese, potom je třeba říci, že něco podobného je nesmysl. Jak proto, že by se jim to ani nevyplatilo, tak i proto, že by celkem riskovala, a třetím důvodem je to, že nemá důvod to dělat, když v okolí najde mnoho lidí, se kterými může jednat osobně.

Klasické manuální práce na doma bez poplatků nahrazuje outsourcing

Že je daných typů práce stále méně má za následek ještě jedna věc. A tou je outsourcing. Právě ten nahrazuje klasické manuální práce na doma bez poplatků. O čem je řeč? Jsou různá občanská sdružení, která zaměstnávají třeba postižené. Stejně tak můžeme mluvit i o chráněných dílnách. V obou případech se daný provoz vyplácí, a to díky podpoře státu. Daná sdružení a dílny nabízejí firmám lidské zdroje, což znamená, že firmy raději nechávají kompletovat své zboží zde. Nejenom, že nemusí hledat jednotlivé zaměstnance, a řešit s nimi pracovní smlouvy. Vše mají podloženo smluvní dokumentací, která obsahuje i lehce vymahatelné případné sankce. Navíc nelze opomíjet ani to, že případné účtování probíhá na základě faktury a nikoliv různých pracovně právních dokumentů.

Podobné články...