Půjčka před výplatou – jak vybrat tu nejlepší?

Rate this post

Možností, které nabídne současný úvěrový trh, je velmi mnoho. Kdo má zájem půjčit si, může si požádat o částky, které budou v desítkách milionů, ale i ve stovkách korun. A právě danou druhou možnost nabídne půjčka před výplatou. I když se jedná o úvěr, který je na našem trhu jenom poměrně krátce, už nyní o něm můžeme říci, že online půjčky jsou velmi vyhledávané. Primárně ho lidé využívají na:

  • Situace, kdy nevyjdou s výplatou
  • Situace, kdy jim výplata nepřijde
  • Situace, kdy musí hradit nečekaný výdaj

Pokud nad tímto typem půjčky také přemýšlíte, budou se vám hodit naše rady spojené s tím, jak vybrat tu pravou.

Contents

Půjčka před výplatou by měla být poskytnuta známou nebankovní společností

Jelikož se jedná o oblast, která je spojena s nebankovním segmentem, může být o něco těžší vybrat správného poskytovatele. V poslední době do daného segmentu lehce zasáhl i stát s povinností licencí, a tak musíme říci, že půjčka před výplatou by měla být nabídnuta známou společností. Takovou, která je na trhu již několik let a která si o danou licenci také požádala. Jedině tak budete mít jistotu férového přístupu a celkově transparentních podmínek. Taková půjčka nebankovní bude férová.

Půjčka před výplatou ihned dominuje. I vy chtějte rychlost

Půjčka před výplatouz by měla nabídnout peníze za pár minut

Půjčka před výplatouz by měla nabídnout peníze za pár minut

Pokud je tento segment také něčím specifický, tak je to rozhodně i rychlostí, s jakou jsou jednotlivé půjčky vyřizovány. Na to také nezapomínejme. Jasně dominuje půjčka před výplatou ihned. Co si pod takovým označením lze představit? Situaci, kdy můžete peníze získat třeba i do pár hodin, někde také do pár desítek minut. Pozor však na to, zda se tento čas týká jak situace, kdy jste pro společnost známým klientem, nebo se to týká také situace, kdy si žádáte úplně poprvé. Vzhledem k charakteru půjčky by měla být rychlost velmi důležitá.

Půjčka před výplatou ihned na účet by měla být vyřízena z domova

Když si žádáte o běžnou půjčku, velmi často se neobejdete bez nutnosti osobní návštěvy na pobočce, nebo bez osobní návštěvy obchodního zástupce. To půjčka před výplatou ihned na účet by měla být jiná. Měla by vám nabídnout možnost vyřízení z domova. A to tak, že si nejprve online požádáte, následně bude vaše žádost vyhodnocena a vše zakončíte tím, že smlouvu potvrdíte třeba jenom kódem, který vám přijde formou SMS zprávy. Obejdete se tedy jak bez osobních návštěv, tak i bez různé administrativy. Toto by měl být ideální stav, který doporučujeme hledat.

Rychlé půjčky před výplatou by vám měly vyhovovat i svou charakteristikou

Výše jsme jasně zmapovali, na co hledět primárně, aby pro vás bylo získání peněz co možná nejjednodušší. A to jak s ohledem na jednoduchost a rychlost, tak i s ohledem na celkovou férovost. Nyní se podívejme také na fakt, že by vám půjčky před výplatou měly plně vyhovovat i svou charakteristikou. To znamená:

  • Výše dostupné částky
  • Délka splácení
  • Možnosti využití peněz

Jaký je aktuálně na současném trhu stav? Můžeme říci, že je velmi dobrý. Pokud jde o nabídku částek, tak mohou začínat na několika stovkách korun a končit mohou v desetitisících. Splatnost je možné volit v řádech týdnů, přičemž někteří poskytovatelé nabídnou i možnost mít peníze 45 dní. A pokud jde o možnosti využití peněz, zde pozitivně nadchne hlavně to, že dané půjčky jsou neúčelové. Je tedy možné utratit je za cokoliv.

Rychlá půjčka před výplatou musí být také výhodná

Na co nezapomínejte při výběru hledět? Je to výhodnost. Rychlá půjčka před výplatou by měla být, stejně jako jakákoliv jiná půjčka, co možná nejvýhodnější. Právě tato oblast může být v současné době doslova kámen úrazu a je třeba dát si dobrý pozor na to, aby bylo vše v naprostém pořádku. Když budeme konkrétní, tak můžeme říci, že už se najdou některé společnosti, které s výhodností nemají problém. Optimální je, když z každé tisícikoruny půjčené na jeden měsíc zaplatíte pár desítek korun. Jakmile to jsou stovky, už je to nevýhodné.

Také nezapomínejme na možnost, kterou je půjčka zdarma. Ta opravdu může existovat, a to hned u několika poskytovatelů. Podmínkou je žádat si poprvé a také ji včas splatit. Jinak může být účtován úrok, ale i pokuta, která je součástí vymáhání pohledávek. I toto se tedy může jevit jako celkem dobrá a zajímavá cesta pro toho, kdo hledá výhodnost.

Na co dále hledět u nebankovní půjčky před výplatou?

To hlavní jsme již zmapovali. Podívejme se proto ještě na několik věcí, na které je dobré hledět. O jaké věci se jedná? Může se jednat o nutnost zaslání korunového ověřovacího poplatku na účet poskytovatele. Sice to není nijak výrazný výdaj, ale pamatujte na to, že u mezibankovního převodu může celé vyřízení prodloužit. Pokud je následujícím dnem víkend, tak i o několik dní. Rázem se vyřízení nebankovní půjčky před výplatou výrazně prodlužuje.

Druhá věc, na kterou je dobré hledět, je možnost prodloužení. Doba splatnosti může být pro někoho až příliš krátká a tak se vyplatí myslet na možnost prodloužení a zjistit si, zda ho daný poskytovatel peněz nabídne. Pokud ano, je třeba hledět i na podmínky s ním spojené. Jak na to, o kolik týdnů je možné si splatnost prodloužit, tak hlavně na to, zda je prodloužení zpoplatněno, a jakou sumou. Ta se u většiny poskytovatelů velmi často blíží sumě, která se rovná výši úrokové sazby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...