Spořící účty – srovnání aktuálně těch nejlepších na trhu. Kde nešlápnete vedle?

Rate this post

Pokud se řekne spořicí účet, má mnoho lidí celkem jasno o to, o čem se konkrétně mluví. Jde o alternativu běžného účtu. Jenom s tím rozdílem, že právě tento nabídne lepší zhodnocení vložených peněz. I proto není vhodné je stále někam přesouvat, a je lepší nechat je zde ležet. Bank je na našem trhu celkem dost. Spořící účty srovnání aktuálně se tak hodí tomu, kdo chce peníze uložit a zároveň zhodnocovat. A kam je to nejlepší? Podívejte se.

Contents

Spořící účty – srovnání aktuálně nejlepších se bude hodit i vám

Je třeba připomenout, že výše úrokových sazeb, kterými jsou finance zhodnocovány, se může postupně měnit. To je dobré mát na paměti. Zajímají vás spořící účty – srovnání aktuálně nejvýhodnějších je platné k době vydání tohoto článku. Co se ale spolu s tímto typem účtu a spoření jako takového nemění, to jsou tyto výhody:

  • Snadné otevření tohoto bankovního konta
  • Jednoduché vložení peněz hotovostně i bezhotovostně
  • Možnost finance kdykoliv vybrat

O co se zajímáte? Je to Wüstenrot – spořicí účet – přihlášení ke kontu

Spořící účty srovnání aktuálně nejvýhodnějších má několik vítězů

Spořící účty srovnání aktuálně nejvýhodnějších má několik vítězů

Pokud je dnes konto, o které se lidé nejvíce zajímají, jde o účet u jedné z menších bank, která má však celkem zajímavou a hlavně dlouhou historii. Máte Wüstenrot – spořicí účet? Přihlášení k němu je cestou, jak můžete sami potvrdit, že zhodnocení je opravdu takové, jaké uvádíme v našem článku. Aktuálně se jedná o sazbu 0,20 procenta ročně, a to z vložené částky. Jelikož mluvíme o spoření, je pochopitelné, že se jedná o sazbu garantovanou, která je pravidelně v měsíčních intervalech připisována a tím roste objem vašich finančních prostředků.

Do popředí se dostává také Creditas spořící učet

Jdeme na další variantu spořicího účtu, na kterou nelze zapomínat. Pokud se podíváme na oblibu, kterou u lidí má, tak je to Creditas spořící učet. I když tato banka nepatří nutně mezi ty nejznámější, v poslední době jasně ukazuje, že má klientům co nabídnout. A to stávajícím, ale i novým. Když mapujeme spořící účty – srovnání aktuálně nejlepších, nesmíme na tuto banku a její spořicí konto zapomenout. A jaké zhodnocení přinese? Je to už poměrně zajímavá hodnota. A to 0,6 procenta ročně. To je maximální výše úroku, kterou lze hodnotit vložené částky. Banka Creditas spořící účet tak patří mezi osvědčené cesty.

Co takhle ING konto spořící účet? Vstup na účet je snadný

Jdeme na třetí banku, která je poptávána, pokud mluvíme o zájmu vás jako klientů. Je to ING konto spořící účet. Vstup na účet u této banky není nic složitého, jelikož po jeho založení máte možnost využívat internetbanking a tak lze snadno a v reálném čase sledovat, jak jsou vaše vklady hodnoceny. Pokud si kvůli danému zjištění nechcete nutně sjednávat účet, ale chcete informace načerpat předem, tak vám je samozřejmě poskytneme. To zhodnocení, které u této banky získáte, je ve výši půl procenta z částky, kterou zde máte uloženou.

Jaký spořící účet vám dá úrok největší?

Výše jsme zmapovali to, co je dnes poměrně populární, pokud se podíváme na poptávku mezi klienty. To ale neznamená, že výše uvedené možnosti jsou nutně ty nejlepší. Našli jsme vám i ideální spořící účet, který dnes patří mezi to nejlepší, co můžete mít. Pochopitelně s ohledem na to, jak velkou úrokovou sazbu můžete získat. A jaké banky tedy patří do té hlavní trojice? Podívejte se.

  • MONETA Money Bank
  • Air Bank
  • Sberbank FÉR

Pokud si u jedné z těchto bank otevřené konto, rozhodně neuděláte chybu. A to právě proto, že se budete moci těšit na zajímavé a vysoké zhodnocení. První jmenovaná banka nabídne sazbu až 1,1 procenta ročně. To už je opravdu zajímavá hodnota. Nijak špatně na tom není ale ani druhá jmenovaná, která nabídne přesně jedno celé procento. Třetí sice už je pod hranicí procenta, ale nijak výrazně. Sazba, kterou může nabídnout, je na hodnotě 0,83 procenta.

Zajímáte se o další spořící účty nejvyšší úroky 2018

Náš přehled rozhodně ještě nekončí. Již jsme si zmapovali, co patří mezi hlavní trojici, která dnes jasně dominuje. Jsou ale i jiné banky, které musíme zmínit. Spořící účty nejvyšší úroky 2018 tak nabídnou třeba i banky, jako je Equa bank. I když se na první pohled jedná o banku menší, rozhodně to neznamená, že by byla jakkoliv špatná. Hodnota maximálního zhodnocení je 0,8 procenta.

O něco hůře, ale rozhodně ne nijak výrazně, je na tom Raiffeisenbank. Pokud zavítáte do této banky, také to bude krok správným směrem. Spořící účty – srovnání aktuálně nejlepších, musí obsahovat i ji. To proto, že její úroková sazba, spojená se zhodnocením je 0,75 procenta.

Spořící účet s nejvyšším úrokem můžete i měnit

Nemusíte nutně zůstávat jenom u jednoho, jelikož je možné je postupně i měnit. A to tak, že peníze jednoduše z jednoho vyberete a následně uděláte to, že je vložíte na jiný. A to ten, který si zřídíte. spořící účet s nejvyšším úrokem tak můžete pravidelně, třeba i během roku jednoduše měnit. Proč je to dobré? Dosáhnete tak toho nejvyššího zhodnocení. I v tom jsou spořicí účty unikátní, jelikož se rozhodně nejedná o konta, která by byla spojena s jakkoliv náročnými podmínkami, pokud jde o nutnost mít zde peníze vázány. Přesouvání mezi bankami tak není skutečně jakýkoliv problém. Tím si můžete být stoprocentně jisti i vy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...