Založení účtu u některých bank může přinášet zajímavé výhody

Rate this post

Máte v plánu založit si nový bankovní účet? třeba pro rychlé platby? Je jasné, že když budete vybírat banku, primárně se budete zaměřovat na to, kolik stojí jeho vedení. Zde je celkem jasné, že většina lidí poptává tu možnost, aby bylo jeho vedení zdarma. Při založení účtu však můžete hledět i na další pozitiva, která vám pomohou nejenom šetřit, ale která vám mohou pomoci získat i něco navíc. Tedy zajímavou výhodu, která vám je od banky nabídnuta. O co se může jednat a co mají banky pro své klienty připraveno? Na to se můžeme společně podívat.

Contents

Zkuste založení účtu u Equa bank

Nejprve začneme touto menší bankou, která ale ukazuje, že je skutečně dobrou volbou v mnoha ohledech. Má třeba zajímavé spořící účty. My se v našem výčtu možností díváme na to, u které banky je založení účtu skutečně výhodné. A tak je třeba se tohoto držet. Nejprve se podíváme na to, že pokud potřebujete i kvalitní tarif, můžete ho díky založení účtu jednoduše získat. A to za cenu 479 korun měsíčně. Nabídka je skutečně jenom pro toho, kdo má u Equa bank účet. V rámci daného měsíčního tarifu potom daná osoba získá:

  • Neomezené volání
  • Neomezené SMS
  • 700 MB měsíčně
Některé banky vám za založení účtu dají i něco navíc

Některé banky vám za založení účtu dají i něco navíc

Není to ale jediná výhoda, kterou může založení účtu u této banky přinést. Pokud zde už bankovní účet máte, můžete ho snadno doporučit i někomu jinému. Pokud to uděláte, a ten si konto založí takzvaně „přes vás“, budete za to odměněni. Zde už si můžete být jisti zajímavou finanční odměnou, a to ve výši 100 Kč. A to za každého doporučeného klienta. Když jich bude 5, budete mít 500 Kč, a dále bez problémů pokračovat.

Zkuste třeba i založení bankovního účtu online. A to u ING

I když tato banka není zase až tolik známá, musíme říci, že mít u ní účet rozhodně může přinášet nějakou tu výhodu. A to konkrétně takovou, že zde získáte vstupní bonus. Proto se založení bankovního účtu online stává poměrně velkým lákadlem. Banka dokonce říká, že online sjednání netrvá déle, než jenom 5 minut. To ale není onen bonus, který máme na mysli. Když se podíváme konkrétně, tak ING přichází s bonusem finančním. S tím je spojena možnost získat částku ve výši 500 korun českých. A to nikoliv za doporučení, ale za založení svého účtu. Dobrá možnost, jak získat peníze zcela zdarma. Bezplatné je dokonce i vedení účtu, pokud na něm necháte alespoň tisícikorunu. Jedinou podmínkou daného bonusu je nutnost investovat do podílových fondů. U nich je možné začít s malou částkou i zvolit ty konzervativní. Takže proč ne.

Zajímavým dodatkem může být i bonusový úrok. Ten je ale časově omezený a platí po dobu tří měsíců. Pokud ho využijete, můžete po tuto dobu svůj vklad hodnotit jedním procentem. U vyšších částek už to může být zajímavé. Zde je však limit a to ve výši 300 000 Kč.

Třetím zajímavým bonusem, proč realizovat založení bankovního účtu online právě zde, je možnost budoucího doporučení klienta. Pokud se tak stane a klient si účet založí, získáváte odměnu finanční, a to ve výši celých 300 Kč, která je připsána na vaše bankovní konto.

Doporučujeme také založení bankovního účtu u Moneta

I tato banka ukazuje, že má klientům co nabídnout, pokud budeme myslet hlavně na výčet zajímavých výhod. Zde sice nelze očekávat hned podložení finanční prostředky, ale nutno dodat, že se k nim dostat můžete. A to ve chvíli, když budete platit svou kartou. A to jak kreditní, tak i debetní. Automaticky jste totiž zařazeni do programu Bene+. Když se podíváme na výčet daných karet, jsou to ty označené jako:

  • Genius
  • MoneyCard
  • Visa
  • Bene+

Dodejme také, že založení bankovního účtu u Moneta může potěšit všechny mladší studující generace. Jak proto, že je zde možnost plnohodnotného online založení, tak proto, že je zde možnost doporučení až tří kamarádů. Který studen to udělá, a pokud si kamarádi konto otevřou, získává následně bonus až 750 Kč.

Využijte založení účtu a vedení zdarma u Raiffeisenbank

I tato banka nabídne celkem zajímavý bonus, který se hodí, pokud chcete od účtu získat něco navíc. Nutno říci, že pokud si založíte účet, je třeba počítat s nějakou sumou za vedené. Jak na založení účtu a vedení zdarma u této banky? Je to celkem jednoduché a souvisí to právě s odměnou, na kterou se aktuálně chceme zaměřit. Pokud se vám podaří doporučit dva nové klienty, kteří si konto také sjednají, získáte bonusovou výhodu právě v tom, že budete zcela osvobozeni od všech poplatků, které se daného účtu budou týkat. Úspory to mohou být opravdu celkem značné.

Výhody přinese i založení účtu online u UniCredit Bank

Sice nepatří mezi největší banky, ale to rozhodně neznamená, že byste se jí měli jakkoliv vyhýbat. A to z toho důvodu, že své výhody rozhodně má. Dokonce jsou oproti výše zmíněným naprosto unikátní. Kdo se rozhodně pro založení účtu online právě u této banky, má možnost získat mobilní telefon. Nikoliv tedy zdarma, ale za poměrně zajímavou a zvýhodněnou cenu. Tím mobilem je HUAWEI P10 lite Dual SIM. Kdo tedy nad jeho nákupem uvažuje a chtěl by ho mít za cenu pod 5 500 Kč, může k tomu využít tuto banku a sjednat si jedno z trojice kont, a to: U konta, U konta PREMIUM a U konta pro mladé.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...