Kde je ta nejvýhodnější půjčka na auto? Zjistěte to

Rate this post

Úvěry se dnes dělí do dvou hlavních kategorií. První kategorií jsou takzvané neúčelové půjčky. Jejich hlavní charakteristikou je to, že mohou být použity na cokoliv. Bez nutnosti to dokládat, nebo bez nutnosti to uvádět. Druhou možností jsou takzvané účelové půjčky. A sem se řadí právě půjčka na auto. Dnes celkem poptávaný produkt, jelikož osobní automobil potřebuje stále více lidí. Tato forma financování je tak vhodná pro toho, kdo nevyužije:

  • Finanční leasing
  • Operativní leasing
  • Platbu v hotovosti

Pokud se máme podívat na to, kde je půjčka na auto skutečně nejvýhodnější, máme pro vás několik konkrétních tipů, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Tady jsou.

Contents

ČSOB půjčka na auto je velkým unikátem

Půjčka na auto není výhodná jenom v bankách

Půjčka na auto není výhodná jenom v bankách

Začneme hned tím nejlepším, co na trhu vůbec existuje. A tím je úvěr označovaný jako ČSOB půjčka na auto. Proč je tak zajímavý? V první řadě je to dáno tím, že si můžete požádat o opravdu velmi vysokou sumu. Je asi nepředstavitelné, že za ni pořídíte jedno auto. Pokud jich ale budete pořizovat více, může být ČSOB Autopůjčka celkem zajímavým produktem. A to proto, že celkově nabídne sumu ve výši 10 milionů korun českých. Důvodem, proč tento produkt jasně vede, je to, že úroková sazba u této půjčky startuje na hodnotě 3,60 procent. Jde tedy o opravdu výhodnou možnost financování auta.

Nejvýhodnější půjčka na auto je u Sberbank

Banky jasně dominují. A to dokonce i takové, které jsou na našem trhu. To je i příklad produktu, kterým je Fér půjčka na auto od Sberbank. Tato banka je u nás stále ještě nováčkem, ale pokud jde o zahraničí, hlavně východní oblast Evropy, je tam dominujícím hráčem. Že je to ta nejvýhodnější půjčka na auto dokládá nejenom fakt, že si lze půjčit s úrokovou sazbou 4,8 procenta. Zaujme také možnost vzít si i celkem vysokou sumu. Ta je ve výši jednoho milionu korun českých. Logicky tomu jasně odpovídá i splatnost, která je stanovena na rozmezí 12 – 96 měsíců.

Půjčka na auto kalkulačka najde i Air Bank

Ani na tuto banku není možné ve výčtu zapomínat. Je poměrně známá svým inovativním přístupem. A ten zde jenom potvrzuje. Kromě toho, že umí půjčit sumu ve výši až 900 000 Kč, nadchne i rozmanitým splácením. To může trvat nejenom půl roku, ale může trvat i 96 kalendářních měsíců. A jak je na tom úroková sazba, kterou půjčka na auto kalkulačka dokáže v souvislosti s touto bankou představit? Mluvíme zde o hodnotě 4,9 procenta. A to je sazba velmi dobrá.

Další půjčka na auto je u Equa bank

Tato banka ukazuje, že i když je malá, dokáže nabídnout mnoho různých pozitiv, která zaručeně ocení každý žadatel. A to i v případě, kdy je tím poptávaným produktem půjčka na auto. V rámci portfolia Equa bank má tento produkt i svůj konkrétní název. Je označený jako AutoPůjčka. Pod tímto názvem ji také doporučujeme hledat. Lákadlem je nejenom to, že máte možnost získat sumu ve výši až 600 000 Kč, nebo také to, že ji můžete splácet po dobu až 84 měsíců. Tím hlavním důvodem, proč tato menší banka jasně vede, je úroková sazba. Ta může být na hodnotě 5,70 procent ročně. To je velké plus.

I nebankovní na auto půjčka může být zajímavá

Nemusí to být nutně jenom banky, které dnes nabídnou ty nejvýhodnější úvěrové produkty. Opomíjet nelze také to, že celkem zajímavou možnost dnes přinášejí také nebankovní společnosti. Ty se snaží konkurovat jak svým přístupem, tak i úrokovou sazbou. Jednou ze zajímavých možností tak bude na auto půjčka, a to od společnosti Cofidis. Ta není na nebankovním trhu žádným nováčkem, což přináší řadu jistot. Když se podíváte na nabídku jakou má tato půjčka nebankovní, měl by být hledaný úvěr označovaný celkem jednoduše a jasně. A to jako Úvěr na auto. Jaká je jeho konkrétní charakteristika? Je to jednoduché.

  • Výše půjčky: Až 500 000 Kč
  • Splatnost: Od 12 do 84 měsíců
  • Úroková sazba: Od 5,89 % ročně

I další nejlevnější půjčka na auto bude u nebankovní společnosti

I když zde to nebude zase až tak úplně přesné. Pokud jste si někdy žádali v nebankovním segmentu, jistě jste zde narazili na poskytovatele s názvem Cetelem. Ten byl poměrně známým pro širokou škálu nabízených úvěrů. A právě u něho je nejlevnější půjčka na auto k dispozici. Ale za předpokladu, že si budete pamatovat, že tato nebankovní společnost již změnila své jméno. Získala bankovní licenci a aktuálně nese název Hello bank! A to se výrazně podepsalo na celkové výhodnost. Půjčka na auto může nabídnout nejenom úrok od 5,9 procenta ročně. Lákadlem je, že můžete bez obav financovat i dražší modely automobilů. Maximální limit půjčky je na hranici jednoho milionu korun. A oficiální název produktu? Je to Hello půjčka na auto.

Půjčka od České spořitelny na auto je také dobrým řešením

Mluvíme o velké bance a tak je dobré vědět, jaký konkrétní produkt bystě jako žadatelé měli ideálně poptávat. Je to takzvaný Účelový úvěr na auto. Pokud sen pro něho rozhodnete, nabídne vám Česká spořitelna na auto částku ve výši až 700 000 korun českých. A to se zajímavou splatností, která začíná na jednom roce, ale končí na době celých deseti let. To je určitě plus pro toho, kdo chce splátky rozložit na delší dobu. A jak je na tom úroková sazba? Ta aktuálně činí 6,9 procenta, což také není k zahození.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...