Zajímají vás termínované vklady srovnání aktuálně? Přinášíme vám ho

Rate this post

Vybrat správné spoření může být někdy oříšek. Pokud se podíváme na dvojici nejznámější možností, tak sem patří nejenom spořící účty, ale patří sem také takzvaný termínovaný vklad. A právě na tuto druhou variantu se podíváme. Náš článek je určený pro každého, koho zajímají termínované vklady srovnání aktuálně. Tedy pro toho, kdo chce vědět, jaká možnost aktuálně patří mezi tu skutečně nejlepší na současném spořicím trhu.

Contents

Víte, co to termínované vklady jsou?

Nejprve trochu osvěty. Ne každý má jasno v tom, jak se liší spořící účet a jak se liší termínované vklady. Zatímco v prvním případě mluvíme o alternativě běžného účtu, v druhém případě už je třeba počítat s tím, že peníze jsou vázané na určitou dobu. U klasického spoření na účtu máte k penězům neustálý přístup, a tak můžete:

  • Posílat peníze bezhotovostní formou
  • Vybírat z bankomatů i na pobočce
  • Platit kartou

Pokud se ale podíváme na termínované vklady, je třeba říci, že zde máte vložené peníze vázané po určitou dobu. Teoreticky k nim tak nemáte do vypršení daného období přístup. Prakticky ale přece jenom ano, ale s nutností počítat s možnou sankcí. Teorii máme za sebou a tak můžeme jít na hlavní informace pro toho, koho zajímají termínované vklady srovnání aktuálně.

Zajímáte se o termínované vklady srovnání aktuálně? Toto je vítěz

Termínované vklady srovnání aktuálně přináší přehled těch nejlepších

Termínované vklady srovnání aktuálně přináší přehled těch nejlepších

Začneme hned tím termínovaným vkladem, který nyní patří k tomu skutečně nejlepšímu, co na trhu existuje. Pokud je vaším cílem spoření a samozřejmě i zhodnocení peněz právě touto konkrétní formou, tak si můžete být jisti, že když zvolíte tuto cestu, tak špatně nešlápnete. Když provedeme termínované vklady srovnání aktuálně, tak musíme říci, že nejlépe vychází Termínovaný vklad ANO PRO. Je celkem zajímavé, že není zase až tak známý, což může být pro mnoho klientů škoda. Je to pravděpodobně dáno tím, že není úplně pro tys nejmenší střadatele. To proto, že minimální suma, která může být vložena, je ve výši 20 000 korun českých. Pokud ji máte, rozhodně neváhejte. A to proto, že aktuální úroková míra je 3,5 procenta. A to je v případě garantovaného zhodnocení opravdu dost.

Není to jediný termínovaný vklad, který je výhodný

Termínované vklady srovnání aktuálně ukázalo, kdo je jasnou jedničkou. Neznamená to ale, že se jedná o jedinou možnost. Tedy o jedinou cestu, kterou se můžete vydat. Je i jiný termínovaný vklad, který pro vás jako zájemce o spoření může být zajímavý. Máme na mysli ČSÚD Termínovaný vklad. I o něm můžeme říci, že aktuálně nepatří mezi ten, který by byl až příliš známý. Vy ho ale už máte a tak může být dobrou cestou pro toho, kdo neví, kam dát své peníze. Lákadlem v tomto případě není jenom zajímavé maximální zhodnocení, které činí celé 3 procenta. Je dobré říci, že spořit prostřednictvím termínovaného vkladu můžete v tomto případě i s nižší částkou. Konkrétně je to suma 1 000 korun českých.

Mezi termínované vklady s nejvyšším úrokem patří také Artesa

Nyní se dostáváme k možnosti, kterou skutečně musíme označit jako velmi zajímavou. A to hlavně z důvodu, že máte na výběr hned ze tří konkrétních produktů. A to podle toho, jaká strategie, nebo jaké cíle vám budou vyhovovat nejvíce. Artesa dnes rozhodně patří mezi termínované vklady s nejvyšším úrokem, a to proto, že je k dispozici maximální zhodnocení ve výši 2,6 procenta. A to je stále poměrně dost. Protože jsme v úvodu zmínili, že jsou i různé možnosti, nesmíme na ně zapomínat. Máte tak na výběr ze tří variant, které se označují takto:

  • Artesa Bonus
  • Artesa Standard
  • Artesa Premium

Provedli jsme nejlepší termínovaný vklad srovnání za vás. Kdo dále bude vyhovovat

I když úroková sazba už klesá k hodnotě dvou procent, stále můžeme říkat, že je to poměrně dobré zhodnocení. Hlavně když dodáme, že různých možností je na trhu několik desítek a toto je jedna z těch lepší. Tím si můžete být jisti, jelikož jsme provedli nejlepší termínovaný vklad srovnání za vás. A kdo nám vychází jako dobrá volba? Je to termínovaný vklad označovaný jako Peněžní dům. I zde mluvíme o variantě, která sice není příliš známá, ale díky zhodnocení je určitě dobrá. To proto, že máte možnost dosáhnout na sazbu, která činí 2,2 procenta. Lákadlo je to určitě i pro ty nejmenší investory, kteří vůbec existují. V podstatě je jedno, kolik peněz budete pravidelně zhodnocovat. To proto, že minimální výše vkladu, který lze investovat, je pouhá stokoruna.

Jak je na tom Creditas termínovaný vklad?

Nyní zamíříme do segmentu těch známějších možností. Sem rozhodně patří Creditas termínovaný vklad. Je to jasná ukázka toho, že právě tato banka dokáže pomoci těm lidem, kteří mají zájem zhodnocovat své peníze. Už zajímavý je její spořicí účet – tedy bankovní účet bez poplatků. A ten není jediným produktem, který zvolit. Jako dobrá alternativa se jeví i tento, druhý. Na něm se potvrzuje, že banka Creditas termínované vklady skutečně umí. A to proto, že když se podáváme na výši zhodnocení vašich finančních prostředků, tak lze dosáhnout na úrokovou sazbu 2,1 procenta. Lákadlem je rozhodně i to, že minimální vklad není nijak přemrštěný, jelikož činí sumu 5 000 korun českých. Pro toho, kdo nechceš dávat peníze někomu zcela neznámému, a hledá raději jistoty se stále dobrým zhodnocením, je toto cesta, kterou se vydat. A my doufáme, že vám termínované vklady srovnání aktuálně pomohlo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...