Kde na vás čeká první půjčka zdarma? Podívejte se na možnosti

Rate this post

Plánujete si vzít půjčku? Pokud ano, jistě velmi dobře víte, že je dobré hledět na to, aby byla co nejvýhodnější. Tedy aby bylo co nejnižší RPSN a také aby byl co nejnižší úrok. Mezi klasickými úvěrovými produkty dominují hlavně hypotéky, u kterých je možné dosáhnout na úrok ve výši jednotek procent. I ten lze ale snížit. A jak konkrétně? Může to být první půjčka zdarma, která se pomalu ale jistě stává velkým hitem. Kde je dostupná? Podívejte se na přehled několika možností.

Contents

První půjčka zdarma je dostupná u mBank

V minulosti byl tento typ úvěrových produktů jasnou doménou nebankovních společností. Mnoho věcí se však změnilo a nyní musíme říci, že první půjčka zdarma je dostupná také u jedné banky. Konkrétně je to mBank, která je známá hlavně pro své různorodé inovace. A toto je jedna z nich. Když se podíváme na charakteristiku půjčky, tak má rozhodně co nabídnout.

  • Půjčka ve výši 10 – 40 tisíc korun
  • Splatnost 12 měsíců
  • Úrok ve výši nula procent

Jedno negativum tu ale přece jenom je. Jedná se o poplatek 2 procenta, který je účtován jednorázově, a to z půjčené částky. Nevrací se tak stejná suma, ale částka o něco vyšší. Přesto ale můžeme říci, že je to půjčka s nulovým úrokem, a to jedna z nejlepších na trhu.

Půjčka zdarma je dostupná také u společnosti Provident

Nyní se podívejme do nebankovního segmentu. A to proto, že právě v něm je celkem časté, že je nabízena první půjčka zdarma. Tedy ta, která je určený pro nové klienty. Mezi možnosti, kde ji lze získat, patří známá nebankovní společnost Provident. Ta není na trhu žádným nováčkem a v rámci svých služeb nabízí řadu inovací. A právě půjčka zdarma mezi ně jasně patří.

Když se podíváme na to, co je přesně k dispozici, tak musíme říci, že se jedná o úvěr, který nese označení Provident Start. Už to jasně charakterizuje, že jde o půjčku pro nové klienty. Je spojena s pravidelným splácením, a to v délce celkem tří měsíců. A kolik je možné si s nulovým úrokem, ale také s nulovým RPSN půjčit? Je to částka ve výši od 3 do 9 tisíc korun.

Hitem je také půjčka do výplaty zdarma od Kamali

Pokud se podíváme na tuto půjčku, tak musíme jasně říci, že postupně prošla řadou zajímavých inovací. A ty se týkaly i jejích názvů. Ty se postupně měnily a šlo o tyto:

Pokud jde o aktuálně používaný název, tak je to ten poslední. A právě zde je také dostupná půjčka do výplaty zdarma. Kamali ukazuje, že z hlediska výhodnosti i charakteristiky skutečně má co nabídnout. Pokud jde o výši dostupné částky, tak je možné získat sumu až 10 000 korun. A to na dobu čtrnácti dní, což je jediné negativum. Dodat musíme také to, že i když nebude z vaší strany první půjčka zdarma získána, není důvod zoufat. Tento poskytovatel patří v segmentu mikropůjček zaručeně mezi ty nejvýhodnější. A to proto, že z každé půjčené tisícikoruny zaplatíte navíc jenom 33 korun českých.

I Zaplo je rychlá půjčka první zdarma

Ani na tohoto poskytovatele mikropůjček by se rozhodně nemělo zapomínat. Známá nebankovní společnost Zaplo dnes patří mezi jednu z nejznámějších. A to i díky celkem masivní reklamní kampani. Má ale i další výhody, na které bychom rozhodně neměli zapomínat. Jedná se o plus spojené s tím, že je to rychlá půjčka první zdarma. A kolik si můžete půjčit, pokud nechcete platit ani jednu jedinou korunu navíc? Je to suma až 8 000 korun, které můžete využít skutečně na cokoliv.

První půjčka zdarma je dostupná u bank i nebankovních společností

První půjčka zdarma je dostupná u bank i nebankovních společností

Zajímavostí je též to, že si můžete sami zvolit, do kdy peníze vrátíte. Tím nejkratším termínem je doba jednoho týdne. Pokud jde naopak o termín nejdelší, je to 30 kalendářních dní. A když k tomu všemu přidáme i fakt, že vyřízení může proběhnout do patnácti minut, je celkem jasné, že první půjčka zdarma od této nebankovní společnosti není nijak špatná volba.

Půjčka první zdarma je dostupná i u Ferratum

Dříve to byla nebankovní společnost Ferratum, nyní se jedná o banku s názvem Ferratum Bank. To jenom pro pořádek, aby bylo zcela jasné, kdo vám finanční prostředky půjčuje. Celkem jsou v portfoliu této banky hned tři produkty. Koho zajímá půjčka první zdarma, měl by se zaměřit na produkt Ferratum Micro. Jedná se o klasickou mikropůjčku, tak jak ji lze znát u ostatních nebankovních společností.

Pokud se podíváme na možnosti získání, tak musíme říci, že dostupná je suma ve výši 9 000 korun českých. Splatnost je stejná, jako u konkurenčního produktu Zaplo. Jako klienti si můžete vybrat délku z dostupného rozmezí. Nejkratší dobou je jeden týden a tou nejdelší je jeden měsíc.

Každá půjčka před výplatou zdarma musí být však splacena

Kde si půjčit nejvýhodněji, to již víte. Nyní se podívejme ještě na jednu důležitou podmínku. Tedy spíše na jeden důležitý fakt, který je s tímto úvěrem spojena. Aby byla získána opravdu půjčka před výplatou zdarma, je nutné hledět na to, že je třeba daný úvěr včas splatit. Tedy vrátit ho do termínu splatnosti. Pokud se opozdíte, může být doúčtován nejenom úrok, ale může dojít třeba i k tomu, že vám budou účtovány různé poplatky z prodlení, které vaši půjčku pochopitelně prodraží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...