HyperFinance

Rate this post

Nebankovní segment půjček je stále vel mi vyhledávaný a stále velmi populární. Není přitom spojený nutně jenom s tím, že v něm figurují klasičtí poskytovatelé půjček. Je spojený také s tím, že se zde objevují i zprostředkovatelé půjček. A to je tento případ, kterým je společnost HyperFinance. Ta na první pohled působí jako klasický poskytovatel, jelikož není problémem vybrat si konkrétní typ půjčky. Pokud ale dojde k samotnému podpisu smlouvy, může na ní figurovat jiná společnost.

Contents

Úrokové sazby

Právě díky tomu, že je společnost HyperFinance zprostředkovatelem, se jí týká jedna velká a zajímavá výhoda. Konkrétně taková, že úrokové sazby může nabídnout opravdu rozmanité. Na druhou stranu je dobré připomenout, že se bavíme o nebankovním segmentu a tak může být HyperFinance půjčka v některých případech i méně výhodná. Když se podíváme na ideální úvěr, který lze takto získat, tak bude spojený se sazbou jenom ve výši čtyři procenta. U druhého směru můžeme zmínit, že zde jsou i takové nabídky, kdy sazba stoupá na desítky procent.

Nutné je dodat, že HyperFinance nabízejí i mikropůjčky, což znamená, že zde není problém získat úvěr s nulovým úrokem – pokud jsou získané peníze vráceny včas. I to ukazuje, že výběr půjčky od zprostředkovatele může být skutečně celkem výhodný a také celkem zajímavý.

Charakteristika půjčky

Jak bylo již zmíněno, HyperFinance půjčka je primárně v roli zprostředkovatele. A to znamená, že charakteristika může být opravdu velmi rozmanitá. Pokud budeme konkrétnější, tak začneme v segmentu, kterým jsou mikropůjčky. To znamená možnost dosáhnout na sumu ve výši několika stokorun na dobu jednoho měsíce. Opak mohou být sumy desetitisícové a statisícové. Takto je tomu konkrétně:

  • Výše dostupné částky: 500 – 250 000 Kč
  • Splatnost: 1 – 84 měsíců
  • Možnosti využití: Účelové a neúčelové půjčky

Samozřejmostí je, že jako klienti máte sami v rukách tu možnost, že si jednoduše zvolíte, jaká půjčka pro vás bude tou skutečně nejlepší. Jako zájemcům vám HyperFinance umožní vybrat si jak konkrétní sumu a splatnost, tak vám nabídne i možnost vybrat si konkrétní segment. Ten je doplněn i několika bankami.

Podmínky půjčky

Opět záleží na tom, jaké podmínky má daný poskytovatel peněz. HyperFinance půjčka je v roli zprostředkovatele, který vám toho konkrétního najde. Opět platí, že díky rozmanitosti mohou být podmínky i benevolentní, což dokládají takzvané mikropůjčky. Pokud jste klienti, kteří hledají hlavně jednoduchost, počítejte především s touto trojicí podmínek:

  • Plnoletost
  • Dobrá finanční minulost
  • Pravidelnost příjmu

Vzhledem k tomu, že HyperFinance má ve svém portfoliu řadu společností, je třeba říci, že někdy jsou dodané informace posouzeny individuálně, někdy stačí menší příjem a někdy není problém ani záznam v registru.

Rychlost vyřízení

Samotná HyperFinance půjčka je postavena na postupu, který je velmi rychlý. Je z části automatizovaný, což se pozitivně podepisuje na tom, že prvotní kroky jsou realizovány skutečně velmi rychle. Hned tedy zjistíte konkrétní nabídku půjčky a jako žadatelé máte možnost zvolit konkrétní variantu. Potom už HyperFinance nemají rychlost ve svých rukou, jelikož vše následně ovlivní to, jak je na tom z hlediska rychlosti konkrétní poskytovatel peněz.

Shrnutí

HyperFinance jako společnost je dobrou volbou pro toho, kdo chce mít v souvislosti s konkrétní půjčkou na výběr. Tedy pro toho, kdo si chce vybrat napříč segmenty, napříč částkami, ale i úrokovými sazbami. Lákadlem je také rychlé vyřízení požadavku ze strany HyperFinance. Nevýhodou je to, že jde jenom o zprostředkovatele. A to v praxi znamená situaci, že konkrétní vyřízení u daných společností může mít různá specifika. Nevýhodou je také to, že nabídka je omezena jenom na variantu těch poskytovatelů, u kterých je možné získat finanční prostředky pouze do výše 250 000 korun českých.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...