Záznam v registru u nebankovní hypotéky nemusí vadit

Rate this post

Chybovati je lidské. A spíše, než litovat svých bývalých chyb je důležité snažit se vyvarovat těch příštích, třeba úplně stejných. Takže pokud se vám náhodou stalo, že jste díky úplně hlouposti přišli k záznamu v registru, tak nezoufejte. I s ním se dá docela normálně žít. 

Člověk znalý věci nyní možná namítne, že takový záznam v registru dokáže člověku život pořádně zkomplikovat. Tím spíše, pokud podnikáte a ke svému podnikání si čas od času potřebujete sjednat půjčku. Zkrátka proto, že koupit si některé věci nyní, ale splatit je až později je rozhodně výhodné. Díky záznamu v registru to ovšem není tak snadné. Klasické banky vás totiž s nejvyšší pravděpodobností odmítnou a k vaší žádosti o půjčku se postaví zády. Jakmile máte záznam v registru, spadáte do kategorie rizikových osob, které by mohly mít problémy se splácením, a kterým je podle bankovních pravidel nutné se vyhnout.

Vy se však nemusíte dlouho trápit, existuje způsob, jak získat půjčku a užívat si všech výhod, které vám přináší. Stačí si o ni požádat v nebankovní společnosti. Pokud jste záznam v registru získali skutečně z málo závažných důvodů, které z vás ještě nedělají notorického neplatiče, můžete počítat s nebankovní hypotékou bez registru. Ta je určena třeba pro ty podnikatele, kteří mají záznam v registru kvůli tomu, že se opozdily jejich platby za telefon, energie a podobné věci. Zmíněnou půjčku ovšem získáte s o něco vyšším úrokem než klasickou půjčku, což je kompenzací za vyšší míru rizika, kterou kvůli vám nebankovní společnost podstoupí. Ovšem pokud časem záznam z registru zmizí, můžete získat stejně výhodný úrok jako ostatní.

A takový postup platí nejen u hypotéky bez registru, ale třeba i u hypotéky bez příjmu. Je tedy zřejmé, že v nebankovní společnosti máte partnera, na kterého se můžete spolehnout v jakékoli životní situaci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...