Kdo vám půjčí bez doložení příjmů?

Rate this post

Půjčka bez doložení příjmů je dnes téměř nemožná. Naštěstí ale existují instituce, kteé vám s vašim problémem pomohou.

Půjčka bez doložení příjmů byla jednou z nejoblíbenějších služeb nebankovních společností. Po změně zákona a dalších různých úpravách je však tato možnost téměř nedosažitelná. Existují ale nějaké způsoby, jak se dostat k penězům i bez dostatečného finančního obnosu na účtu?

Kde si půjčit?

Naštěstí stále existují instituce, které tento problém adresují. Nebankovní úvěr pro společnosti pomáhá podnikatelům v rozvoji i při nenadálých situacích. Půjčka může činit i několik desítek milionů korun. Například Pujcky.Zone nabízí úvěr až ve výši 20 milionů korun bez prověřování platební historie. Pokud máte čím ručit, jde o zajímavý způsob, jak financovat podnikání.

Podobné možnosti mají i OSVČ. Ti, stejně jako právnické osoby, zpravidla potřebují nemovitost, kterou by mohli v případě neplacení úvěru ručit. Právě páka v podobě nemovitosti vám pomůže získat mnohem víc peněz, než byste byli schopní získat od banky i v případě doložení příjmů.

Jak vybrat nejlepší půjčku?

Nebankovní financování podnikání může řadu lidí odradit. Na cestě za půjčkou vás totiž čeká i řada lichvářů, jejichž praktiky mnohdy nejsou příliš vybíravé. Na internetu navíc najdete celou řadu pochybných společností, které se na první pohled tváří seriózně, ale v konečném součtu se vás snaží jen připravit o peníze.

Abyste nenaletěli podvodníkům, využijte recenzí. Některé recenze ale berte s rezervou. Určitě se tam totiž najdou lidé, kteří nejsou schopni splácet svoje dluhy a tak vinu hází na nebankovní společnost. Vsadit můžete i na spolehlivý srovnávač půjček. Tady ale také mějte oči na stopkách. Řada srovnávačů totiž nemá žádné zkušenosti s produktem a využívá „srovnávání“ pouze k získání provize z uskutečněného obchodu (půjčky). Buďte tedy prozíraví a vždy hledejte i nepsaná vodítka.

Podobné články...